طی سال گذشته


مشکلات ۱۵۵ واحد تولیدی و کارخانه‌ای استان کرمان برطرف شد

رئیس کل دادگستری استان کرمان از رفع مشکل ۱۵۵ واحد تولیدی استان خبر داد و گفت: تعطیل کردن واحد‌های تولیدی تحت هیچ عنوانی قابل قبول نیست.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، یدالله موحد ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه مسائل کارگری، رونق اقتصادی و مانع زدایی‌ها افزود: مسئولان قضایی نیز وظیفه دارند ضمن بکارگیری تمام توان و ظرفیت‌های خود مانع تعطیلی کارگاه تولیدی در سطح این استان شوند و تحت هیچ عنوانی قابل قبول نیست که فردی مرتکب این خیانت شود که کارگاه مولدی را تعطیل کند.

وی با اشاره به تاکیدات ریاست قوه قضاییه بر حمایت از تولید، عنوان کرد: تعطیل کردن واحدهای تولیدی در استان کرمان تحت هیچ عنوانی قابل قبول نیست و اگر چنین اتفاقی افتاد، شخص مقصر تحت تعقیب قرار می‌گیرد و باید پاسخگوی اقدام خود باشد.

رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه با مشارکت و تلاش مقامات قضایی مشکلات ۱۵۵ واحد تولیدی و کارخانه‌ای در سال گذشته با حمایت و پشتیبانی‌ها مرتفع شد گفت: بر اساس حمایت‌های انجام شده از حوزه تولید و اشتغال، مدیران واحدهای تولیدی، دستگاه قضایی را پشتیبان و حامی خود برای حل مشکلات موجود می‌دانند.

موحد با بیان اینکه در شرایط کنونی باید نگاه مثبتی به بخش تولید داشته باشیم، تاکید کرد: تعاملات به موقع میان دستگاه‌های اجرایی و قضایی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی لازم و ضروری است.

وی تاکید کرد:مجموعه قضایی استان کرمان در مسیر حمایت از تولید از هیچ تلاشی دریغ نکرده و سعی می‌کند که در چارچوب قانون، مشکلات آن‌ها را حل کند و همچنین سال جدید نیز با برنامه ریزی مدون و تلاش بیشتر در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و کارخانه‌ای اقدامات مثمرالثمری خواهد داشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86740
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.