نرخ ارز،سکه و طلا در بازار امروز دوشنبه 21 بهمن ۹۸ | افزایش قیمت طلا و سکه

قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان قیمت خورد.

براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله شد.
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۵۸۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۱۷ هزار ۳۳۵ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۷۴ دلار قیمت خورد.
قیمت روز سکه و ارز

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای دوشنبه بیست و یکم بهمن با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۳ هزار ۶۰۰  تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار ۳۰۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان افزایش یافت و ۱۵ هزار ۱۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت یورو

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=42292
1 نظر
  1. […] صرافی ملی قیمت دلار را برای چهارشنبه ۲۳ بهمن بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۳ هزار ۶۰۰  تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار ۳۰۰ تومان خریداری کرد. […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.