نرخ ارز،سکه و طلا در بازار امروز چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸/ افزایش قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون ۶۸۵ هزار تومان قیمت خورد.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت چهار میلیون و ۶۶۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت چهار میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۳۹۰ هزار تومان، ربع سکه هم بدون با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۸۰ هزار تومان قیمت خورد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۷۵ هزار ۵۵۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۱۸ دلار قیمت خورد.
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی
صرافی ملی قیمت دلار را برای چهارشنبه یازدهم دی بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی سه‌شنبه، ۱۲ هزار ۹۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت دلار و سایر ارز‌های بانکی در روز چهارشنبه یازدهم دی ۹۸
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (چهارشنبه یازده دی ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۵۵ هزار و ۶۷۳ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۲۱ ریال ارزش‌گذاری شد.
لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=39575

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.