نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان دایر می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: نمایشگاه طرح ضیافت به منظور تنظیم بازار کالاهای اساسی از ۱۸ تا ۲۸ اردیبهشت ماه در کرمان دایر می‌شود.

محمدعلی دهقان روز چهارشنبه در نشست تنظیم بازار استان کرمان افزود: تاکید بر این است که نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان و شهرستان ها با کیفیت بالا برگزار شود تا موجب رضایت مردم شود.

وی اظهار داشت : در این نمایشگاه کالاهایی از جمله برنج، روغن نباتی، حبوبات، گوشت قرمز، مرغ، خرما، مواد شوینده و بهداشتی، تخم مرغ، لبنیات، ماهی و میگو، خشکبار، کنسروجات، شیرینی جات و صنایع دستی با قیمت های مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: حدود ۱۰۰ غرفه در نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان پیش بینی شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: سه هزار و ۸۲۲ تن شکر سهمیه استان کرمان نیز برای ماه مبارک رمضان اختصاص یافته که به زودی وارد استان شده و توزیع خواهد شد.

دهقان افزود: سهمیه شکر هر شهرستان در اختیار ستاد تنظیم بازار قرار می گیرد تا نسبت به توزیع آن اقدام کنند و پیگیری ها به شکلی انجام می شود که سهمیه خانوارها و صنف قناد جهت تولید شیرینی های متناسب با ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب به درستی توزیع شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=47416
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.