کمبود آب | جدی شدن بحران آب در استان

جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان ظهر امروز با حضور محمدعلی دهقان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برای پیگیری مشکلات 14 واحد تولیدی استان برگزار شد.

محمدعلی دهقان معاون اقتصادی استاندار کرمان با بیان اینکه با بحران شدید‌ آب روبه‌رو هستیم، گفت: چه لزومی دارد که برای حمام رفتن حتما از آب شرب استفاده شود و می‌توان مصرف آب را جدا کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در این جلسه با بیان اینکه استان کرمان از جمله استان‌هایی است که با بحران شدید‌ آب روبه‌روست اظهار داشت: متاسفانه با وجود بحران شدیدی که در این حوزه در استان وجود دارد بهره‌وری آب در کرمان پایین است.

دهقان با اشاره به راهکارایی که برای استفاده بهینه از منابع موجود آب وجود دارد گفت: مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود.

وی با عنوان اینکه امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا که منابع آبی کمی دارند آب شرب را آب غیرشرب جدا کرده‌اند افزود: به عنوان مثال چه لزومی دارد که برای حمام رفتن حتما از آب شرب استفاده شود و می‌توان مصرف آب را جدا کرد.

معاون اقتصادی استاندار کرمان با اشاره به محدودیت‌هایی که در نقاط مختلف استان در حوزه منابع آبی وجود دارد گفت: در کرمان با توجه به کمبود منابع و محدودیت آب لازم است در این رابطه اقدام و چاره‌اندیشی شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=42377
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.