۷۵هزار میلیارد تومان تفاهم نامه در استان منعقد شد

حمید ذکاءاسدی با اشاره به انعقاد ۷۵ هزار میلیارد تومان تفاهمنامه و قرارداد در دولت یازدهم گفت که این سرمایه گذاری می‌تواند ۷۳ هزار شغل در استان ایجاد کند.
وی با اشاره به اجرای ۴۱ درصدی تفاهمنامه های اقتصادی استان کرمان افزود که این سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی بوده و در استان ادامه خواهد داشت.
ذکاء اسدی عنوان کرد که امروز ۱۱۰ شغل خانگی در بخش گلباف به همت معین اقتصادی این منطقه در مدت کوتاهی ایجاد شد و و موجب مهاجرت معکوس به این منطقه شده است.
وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش دولتمردان و قوای مختلف باید بحث اقتصاد مقاومتی باشد، گفت که ۲۲ معین اقتصاد مقاومتی در استان مسئولیت توسعه را برعهده گرفتند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان عنوان کرد کرمان جزو سه استان برتر کشور در زمینه امنیتی قرار گرفته است که این امر نتیجه کمک‌های خداوند و همکاری مردم، فداکاری نیروهای امنیتی و نیروهای مسلح است.
وی با اشاره به تدوین اسناد امنیت غذایی استان افزود که استان کرمان رتبه نخست سلامت و امنیت غذایی کشور را دارد.
ذکاء اسدی گفته با وجود اهتمام، همدلی، همپوشانی و هماهنگی شورای تامین استان کرمان و شهرستان‌ها در وضعیت امنیتی بسیار خوبی بوده و تاکنون هرگونه توطئه از سوی گروه های تروریستی در این استان خنثی شده است.
وی تصریح کرد که استان در منطقه خاصی از کشور قرار گرفته و هم مرز با ۲ استان مرزی است و می‌تواند محل عبور و مرور قاچاقچیان و تروریست‌ها باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود که افتخار استان کرمان این است که شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج موجب رضایت رهبری قرار گرفته و ایشان چند بار در جلسات مختلف تاکید کردند که دیگر مناطق هم از شهر قلعه گنج الگو بگیرند.
وی به اقدامات دولت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی استان کرمان اشاره کرد و افزود که اقتصاد مقاومتی بخش اصلی و محوری فرمایشات رهبری است و ایشان در این زمینه به همه قوا و دولتمردان تاکید فرمودند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=13920
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.