با میزبانی شرکت گاز استان کرمان برگزار شد؛


برگزاری دوره آموزشی الگوی سنجش سلامت اداری

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برگزاری دوره آموزشی الگوی سنجش سلامت اداری ویژه دبیران و کارشناسان سلامت اداری شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران در تاریخ‌های ۱ و ۲ آذر سال جاری خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط‌عمومی شرکت گاز استان کرمان، افتتاحیه این دوره آموزشی با حضور محمدرضا سلیمانی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان، حمیدرضا ملکی؛ رئیس پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران، حسین محمد صالح؛ معاون امور مهندسی و بهره‌برداری (رئیس هیئت‌مدیره شرکت گاز استان کرمان) و محمدتقی طاهری؛ سرپرست امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران (عضو هیئت‌مدیره شرکت گاز استان کرمان) برگزار شد.

رئیس پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران در ابتدای این دوره در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و اهمیت موضوع مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری در دستگاه‌های اجرایی سخنانی را ایراد کردند.

سلیمانی نیز دررابطه‌با برگزاری این کلاس آموزشی گفت: این دوره باهدف تشریح مدل جدید الگوی سنجش اداری در ۲ روز متوالی برگزار و ۴۷ نفر از همکاران شرکت‌های گاز استانی، شرکت‌های تابعه و مناطق عملیاتی و شرکت‌های پالایشی و اعضای کمیته سلامت اداری شرکت گاز استان کرمان در این دوره حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم ارتقای سلامت اداری و حفظ حقوق شهروندان در عرصه‌های مختلف موضوعی است که سرلوحه اقدامات شرکت گاز استان کرمان قرار داشته، افزود: مهم‌ترین گام در این زمینه آموزش همکاران و آگاه‌سازی بیشتر آنان به حقوق خویش و تقویت نظارت در سطح شرکت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان بیان کرد: شناسایی گلوگاه‌های فساد اداری در حوزه‌های مختلف شرکت و برنامه‌ریزی مستمر و مداوم برای رفع این گلوگاه‌ها و شناسایی و رفع مصادیق تعارض منافع برای ارتقا سطح سلامت اداری از اولویت‌های مهم این شرکت بوده و در این زمینه اقدامات مهمی اعم از آموزش و توانمندسازی منابع انسانی، تشکیل جلسات و کارگروه‌های تخصصی، پاسخگویی به‌موقع دقیق و مناسب به مکاتبات سلامت اداری امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران صورت گرفته است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=111903
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.