به دلیل صف‌های طولانی بنزین در جیرفت


رییس شرکت نفت جیرفت به دادستانی احضار شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از احضار رئیس شرکت نفت این شهرستان به دادستانی به‌دلیل نارضایتی مردمی در خصوص صفوف طولانی پمپ بنزین‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از فارس، افشین صالحی‌نژاد در تشریح جزئیات این خبر افزود: در این خصوص پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تشکیل شده و به‌طور ویژه رسیدگی خواهد شد و ظرف ۴۸ ساعت آینده اقدامات قضایی انجام شده به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

وی با بیان اینکه عملکرد شرکت نفت در چند ماهه اخیر تحت نظر دادستانی بوده است، اظهار داشت: نارضایتی مردم از شرکت نفت در چند ماه اخیر به‌صورت مکرر اعلام شده است و دردمندی مردم از سوی دادستانی در جلسات مختلف به رئیس این شرکت تذکر داده شده است.

دادستان جیرفت بیان کرد: سوءمدیریت رئیس شرکت نفت جیرفت به مرکز استان نیز اعلام شده است و حداقل توقع از مجموعه اجرایی شرکت نفت استان، انتخاب یک مدیر توانمند جهت حل مشکل شهروندان جیرفتی بوده است که متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

صالحی‌نژاد اعلام کرد: سوءمدیریت مجموعه شرکت نفت جیرفت موجب سردرگمی و نارضایتی مردم و ایجاد صفوف طولانی در پمپ‌های بنزین، گازوئیل و سیلندر گاز شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107091
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.