نماینده ولی فقیه و امام جمعه باغین در نشست همکاری مدیریت پیک بار:


مدیریت مصرف انرژی برق نیاز مند تغییر سبک زندگی و مشارکت همگانی

نماینده ولی فقیه و امام جمعه باغین بر آموزش و فرهنگ سازی در جامعه در زمینه مدیریت مصرف آب و برق تاکید کرد و گفت: با تغییر سبک زندگی مدیریت مصرف انرژی تسهیل می‎‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، حجت الاسلام اسماعیل زاده در نشست همکاری مدیریت پیک بار که با حضور مدیر دفتر مدیریت مصرف، دبیر فرهنگی، رئیس اداره برق باغین و جمعی از کشاورزان این منطقه در محل مصلای صاحب الزمان باغین برگزار شد با تقدیر از خدمات رسانی صنعت برق و تامین برق پایدار بر حمایت و همکاری همه جانبه با دولت برای تسریع در اصلاح و بهسازی وضعیت موجود تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در باغین همچنین با تاکید بر اینکه برنامه های مدیریت مصرف باید عملیاتی و قابل اجرا باشد، گفت: طرح و برنامه های مدیریت مصرف آب و برق در راستای تامین رفاه و آسایش خانواده ها خواهد بود .

حجت الاسلام اسماعیل زاده همچنین با تقدیر از تلاش وزارت نیرو در دولت سیزدهم ، تاکید کرد: وزارت نیرو وزارتخانه حیاتی بوده و نقش ویژه ای را در توسعه کشور ایفا کرده است که البته در دولت قبل کاستی ها و چالش های زیادی از جمله عدم ساخت نیروگاه وجود داشت که امیدواریم دولت جدید در راستای تسریع خدمات رسانی به ملت و تکمیل طرح های نیمه تمام در بخش آب و برق اقدامات موثری انجام دهد.

در ادامه حمید علیزاده مدیر دفتر مدیریت مصرف از رایگان شدن برق مشترکان کشاورزی همکار در برنامه‌های کاهش پیک بار تابستان سال جاری خبر داد.

وی گفت: آن دسته از کشاورزانی که از ساعت ۱۱ تا ۱۸ دربازه زمانی ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور در ساعات اوج بار، به مدت ۵ ساعت اقدام به خاموش کردن پمپ چاه‌های کشاورزی خود کنند، علاوه بر این که هزینه برق مصرفی آن‌ها در ۱۹ ساعت باقی مانده شبانه روز به صورت رایگان محاسبه خواهد شد، مشمول دریافت پاداش‌های تشویقی براساس دستورالعمل‌های وزارت نیرو خواهند شد.

وی از همکاری و مشارکت مشترکان کشاورزی در طرح‌های کاهش پیک بار و مدیریت مصرف توزیع برق شهرستان کرمان در تابستان ۱۴۰۰ تقدیر و بر تداوم این همکاری ها در پیک بار تابستان تاکید کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=92043
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.