ساختمان پزشکان بیمارستان ریگان به بهره‌برداری رسید

ساختمان پزشکان بیمارستان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شهرستان ریگان امروز (چهارشنبه) با حضور استاندار کرمان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، ساختمان پزشکان بیمارستان آیت الله هاشمی با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال در ۲ طبقه و با ۳۰۸ متر زیربنا ساخته شده است.

محمدمهدی فداکار در دومین روز از سفر خود به شهرستان های شرق استان کرمان صبح امروز چهارشنبه وارد ریگان شد و در بدو ورود مورد استقبال امام جمعه، مسئولان محلی و سران طوایف این شهرستان قرار گرفت.

استاندار کرمان همچنین از عملیات بازسازی پل جاده ریگان – ایرانشهر که در سیل سال گذشته تخریب شده بود بازدید به عمل آورد.

فرماندار ریگان گفت: پل جاده ریگان – ایرانشهر دارای ۶ دهنه است که در سیل سال گذشته یک دهنه آن تخریب و بعد از آن به منظور ایجاد ایمنی پل کاملا تخریب شد که بازسازی آن در جریان است.
مزاد آبیاری افزود: در حال حاضر این پروژه ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با اضافه کردن ۲ دهنه دیگر یعنی ۹ دهنه هشت متری با سه هزار و ۵۰۰ متر مکعب بتن ریزی در حال انجام است.

وی بیان کرد: اعتبار این پروژه از محل ستاد بحران با مبلغ ۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته و تا شهریور سال جاری نیز این پل بازگشایی خواهد شد.

استاندار کرمان همچنین با گروه جهادی صاحب الزمان (عج) روستای سنگ آباد از توابع شهرستان ریگان نیز دیدار کرد.

فداکار در سفر خود به شهرستان ریگان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با خانواده شهید امنیت “خدابخش هاشم زهی” که در سال ۹۱ به درجه رفیع شهادت نایل آمد، دیدار کرد.


لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=89507
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.