اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در رفسنجان

ستاد کرونای شهرستان رفسنجان طبق اطلاعیه‌ای محدودیت های جدیدی را از تاریخ 29 مهرماه لغایت 8 آبان ماه در سطح این شهرستان اعمال نموده است.

اطلاعیه مهم ستاد کرونای شهرستان رفسنجان در خصوص محدودیت های جدید در این شهرستان بدین شرح است:

با توجه به شرایط اضطراری و عواقب ناشی از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و پیش بینی وخامت اوضاع در روزهای آینده، ستاد مقابله با کرونای شهرستان رفسنجان محدودیت های جدیدی را از تاریخ 29 مهرماه لغایت 8 آبان ماه در سطح شهرستان اعمال نموده است ، علاوه بر مسوولیت اخلاقی متخلفین از اجرای دستورالعمل ها با خاطیان بر خورد قانونی می شود.

1- تالارها با یک سوم ظرفیت بدون انجام تشریفات خاص (سفره عقد، عاقد، فیلمبرداری، کیک عروسی و…) و فقط جهت سرو غذا با حضور ناظر بهداشتی می توانند فعالیت خود را ادامه دهند.

2- گیم نت ها از تاریخ ۲۹ مهرماه تا ۸ آبان ماه به مدت ده روز تعطیل خواهند بود.

3- فعالیت رستوران‌ها و کافی شاپ ها از تاریخ ۲۹ مهرماه تا ۸ آبان به مدت ده روز به صورت بیرون بر خواهد بود .

4- ادارات موطف هستند تا یک سوم نیروهای خود را به صورت دورکاری اعلام نمایند.

5- کلیه مراکز آموزشی اعم از دانشگاه‌ها، مدارس و موسسات آموزشی بر اساس اعلام استانداری، فعالیت آموزشی را صرفاً به صورت مجازی انجام خواهند داد.

6- باشگاهها و اماکن ورزشی سرپوشیده از تاریخ ۲۹ مهرماه تا ۸ آبان ماه به مدت ده روز تعطیل خواهند بود.

7- قهوه خانه ها (مراکز عرضه قلیان) تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

8- مجدداً تاکید می شود برگزاری کلیه مراسم ترحیم در آرامستان ها و مساجد تا ۸ آبان ماه ممنوع می باشد. همچنین برگزاری کلیه مراسم، همایش ها، سمینارها و …تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

به کلیه شهروندان عزیز هشدار داده می شود که علت بسیاری از موارد ابتلا به بیماری که متاسفانه منجر به وخامت حال و یا فوت فرد مبتلا شده است، جلسات خانوادگی، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم استفاده از ماسک بوده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=57375
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.