عطاپور فرماندار سیرجان شد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس از انتخاب فرماندار سیرجان خبر داد و گفت: ابوذر عطاپور فرماندار فعلی شهرستان جیرفت از سوی استاندار کرمان به عنوان فرماندار ویژه سیرجان منصوب شد.

شهباز حسن‌پور با تاکید برآنکه بنده موافق فرماندار غیر بومی نبوده‌ام، اظهار کرد: با اینکه از همان ابتدا به دنبال انتخاب یک فرماندار بومی برای شهرستان سیرجان بودیم اما در مجموع به انتخاب استاندار کرمان احترام می‌گذارم.

وی افزود: بنده از این دیر انتخاب شدن فرماندار سیرجان گلایه زیادی داشتم و در انتخابات و در دیدار با وزیر کشور این گلایه خود را اعلام کرده همچنین در  نشست با استاندار نیز این مورد را رسما اعلام کردم.

وی با اشاره به فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که مسایلتان را محکم، منطقی و مستدل بگویید اما حق بی‌احترامی به کسی را ندارید.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان خطاب به دولت گفت: از دولت انتظار می رود از نیروهای بومی، توانمند و خوش سابقه، خلاق، مبتکر و نوآور در انتصاب های خود استفاده کند اما اگر به هر دلیلی وزارت کشور و شخص استاندار کرمان به این نتیجه برسند که فرماندار غیربومی منصوب کنند بنده به عنوان نماینده مردم همکاری لازم با فرماندار جدید را خواهم داشت اما خواسته اصلی بنده از ابتدا تا امروز انتخاب فرماندار بومی بوده زیرا در سیرجان نیروهای شایسته، خلاق، مبتکر و مومن زیادی وجود دارد که می توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.

وی در خصوص اینکه آیا دیر انتخاب شدن فرماندار سیرجان به دلیل مسائل سیاسی بوده است؟ اظهار کرد: ان‌شالله که هیچ سیاسی بازی در این انتخاب نبوده.

او اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی و پس از آن شیوع بیماری کرونا باعث تاخیر در انتخاب فرماندار سیرجان شد و بنده استاندار کرمان را فردی مومن می‌دانم.

حسن پور افزود: ایشان آدم سیاسی‌کاری نیست و تعهد و تخصص و صیانت استاندار بر مسایل سیاسی می‌چربد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=52579

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.