هنوز هیچ‌یک از نمایندگان کنونی استان کرمان در مجلس برای انتخابات ثبت‌نام نکرده‌اند

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان:

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان این‌که شمار ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان را تا پایان روز سوم ثبت‌نام ۵۸ نفر است، گفت: تاکنون هیچ‌کدام از ۱۰ نماینده کنونی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدصادق بصیری گفت: «۳۷ نفر در روزهای اول و دوم و ۲۱ نفر روز ۱۲ آذر ثبت‌نام کردند و در مجموع در پایان وقت قانونی روز سوم ثبت‌نام، تعداد داوطلبانی که ثبت‌نام آن‌ها قطعی شد به ۵۸ نفر رسید».

وی با اشاره به جزئیات ثبت‌نام به تفکیک ۹ حوزه انتخابیه بیان کرد: «در روز سوم ثبت‌نام در استان کرمان ۲۱ نفر شامل ۱۸ مرد و سه زن نام‌نویسی کردند».

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به آمار ثبت‌نام‌کنندگان روز سوم، توضیح داد: «در حوزه‌ی انتخابیه کرمان و راور چهار مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان یک زن، در حوزه‌ی انتخابیه سیرجان و بردسیر سه مرد، در جیرفت و عنبرآباد دو مرد، در حوزه انتخابیه‌ی بم، فهرج، نرماشیر، ریگان یک مرد، در شهربابک سه مرد، در رفسنجان و انار سه مرد و یک زن، در حوزه‌ انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبارجنوب، قلعه‌گنج، منوجان یک مرد و در حوزه انتخابیه‌ی بافت، رابر و ارزوئیه یک مرد در روز سوم ثبت‌نام کردند».

وی در انتها افزود: «تاکنون هیچ‌کدام از ۱۰ نماینده کنونی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرده‌اند».

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=38108

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.