اجرای یک‌هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی دراستان کرمان

مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: تاکنون ۲۰۰۰کیلومتر خطوط انتقال گاز و ۱۷۰۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده که از این میزان۱۰۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع طی ۶ ماهه اول سال ۹۸ اجرا گردیده است .

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  با بیان اینکه در سال جاری ، اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال انجام می باشد ، افزود: از مجموع شبکه های موجود در استان، ۸۰۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری و ۹۰۰۰ کیلومتر مربوط به  شبکه روستایی میباشد.

ایشان ادامه دادند:  تاکنون ۵۳ شهر و ۱۱۷۴ روستا در این استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته  است و در مجموع ۶۳۶۰۰۰ مشترک در سطح استان جذب گردیده است.

فلاح افزود: با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته در امر توسعه گازرسانی ، میزان برخورداری خانوارهای شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی درحال افزایش است ضمن اینکه گازرسانی به ۴۲۲ روستا و ۱۷ شهر نیز در دست اجرا می باشد که تنها شهر باقیمانده استان (جبالبارز ) نیز در دست طراحی قرار دارد که انشاءا… تا پایان سال جاری در دست اجرا قرار خواهد گرفت و همچنین تعداد ۱۳۵ روستا در مرحله انتخاب پیمانکار اجرایی قرار دارند.

وی در خاتمه بیان کرد: درکنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز بطور مستمر در دستور کار این شرکت  قرار دارد .

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=36416

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.