اجرای یک‌هزار کیلومتر شبکه تغذيه و توزيع گاز طبیعی دراستان کرمان

مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: تاکنون 2000كيلومتر خطوط انتقال گاز و 17000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده كه از اين ميزان1000 كيلومتر شبکه تغذیه و توزیع طی 6 ماهه اول سال 98 اجرا گردیده است .

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  با بیان اینکه در سال جاری ، اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال انجام می باشد ، افزود: از مجموع شبکه های موجود در استان، 8000 كيلومتر شبكه تغذيه و توزيع شهري و 9000 كيلومتر مربوط به  شبكه روستايي میباشد.

ایشان ادامه دادند:  تاكنون 53 شهر و 1174 روستا در این استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گرفته  است و در مجموع 636000 مشترک در سطح استان جذب گردیده است.

فلاح افزود: با تلاش و برنامه ريزي هاي صورت گرفته در امر توسعه گازرساني ، ميزان برخورداری خانوارهاي شهري و روستايي از نعمت گاز طبيعي درحال افزايش است ضمن اینکه گازرسانی به 422 روستا و 17 شهر نیز در دست اجرا می باشد که تنها شهر باقیمانده استان (جبالبارز ) نیز در دست طراحی قرار دارد که انشاءا… تا پایان سال جاری در دست اجرا قرار خواهد گرفت و همچنین تعداد 135 روستا در مرحله انتخاب پیمانکار اجرایی قرار دارند.

وی در خاتمه بیان کرد: درکنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز بطور مستمر در دستور کار این شرکت  قرار دارد .

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=36416
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.