افتتاح بیمارستان صحرایی در زهلکوت| رودبار جنوب و زهکلوت بیشترین آسیب را در سیل اخیر دیده‌اند

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان از افتتاح بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در منطقه سیل‌زده زهکلوت خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داده؛ سردار محمد مطهری افزود: این بیمارستان صحرایی از روز گذشته در دهستان جازموریان بخش زهلکوت از توابع شهرستان رودبار جنوب مستقر شده است.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه با هدف خدمت‌رسانی به مردم آسیب‌دیده این منطقه راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه در این ایام شاهد شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و به تبع آن در استان کرمان هستیم ادامه داد: در راه‌اندازی این بیمارستان به این مسئله هم توجه شده و برای پیشگیری از شیوع و انتقال این ویروس منحوس خدمت‌رسانی با حفظ فاصله و پرهیز از تجمع مردم انجام می‌شود.

مطهری گفت: صبح امروز حجت‌الاسلام والسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بالگرد از منطقه سیل‌زده جنوب استان بازدید داشته و میزان خسارات وارد شده بررسی کردند.

او با اشاره به دیگر اقدامات سپاه در این منطقه گفت: مجموع دستگاه‌های سپاه از جمله لشکر مردم پایه، قرارگاه قدس، قرارگاه خاتم و همچنین دوستان ما در مجموعه ارتش برای خدمترسانی به مردم آسیب‌دیده این منطقه پای کار هستند.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰ دستگاه مهندسی و ماشین سنگین برای ترمیم سیل‌بند‌ها در حال خدمت‌رسانی هستند افزود: با همت گروه‌های جهادی تخلیه آب منازل مردم و شست‌وشوی منازل و وسایل آسیب‌دیده در سیلاب‌ها نیز در حال انجام است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=45671
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.