اهدای ۱۲ قطعه زمین به زوج‌های جوان در رفسنجان

دهیار همت‌آباد آگاه از توابع شهرستان رفسنجان گفت: نیکوکاری (خیری) به نام “حاج علی امینیان” سند ۱۲ قطعه زمین تفکیک شده هر کدام به مساحت ۲۰۰ مترمربع در این آبادی را در اختیار دهیاری قرار داد تا به زوج های جوان اهدا شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، محمد یزدی زاده جمعیت روستای همت آباد رفسنجان را ۲ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر خرید خانه یا ساخت بنا هزینه زیادی برای جوانان دارد و ورود خیران می تواند در این راستا گره گشا باشد.

وی اظهار داشت: برای نخستین مرتبه در رفسنجان امینیان خیر این شهرستان ۱۲ قطعه زمین تفکیک شده در بلوار شهدا بهترین مکان از روستا در مجموع ۶.۵ میلیارد ریال را به زوج های جوان همت آباد آگاه اهدا کرد که دهیاری نیز بر اساس شرایطی این قطعات را در اختیار جوانان قرار می دهد.

یزدی زاده به شرایط واگذاری زمین به جوانان اشاره و بیان کرد: جوانانی که چند سال در دوران عقد به سر می برند و در تهیه خانه با مشکلات اقتصادی روبرو هستند و جوانانی که دوره سربازی خود را به پایان رسانده و در شرف ازدواج هستند در اولویت دریافت زمین هستند.

وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم با خیر دیگری در مورد ساخت و ساز بخشی از زمین ها مذاکره کنیم.

دهیار همت آباد آگاه رفسنجان گفت: اگر خیران بتوانند زمین در اختیار جوانان قرار دهند جوانان با دریافت تسهیلات از بنیاد مسکن به میزان ۱۰۰ میلون تومان ساخت خانه خود را آغاز کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=78143
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.