بهره‌مندی ۱۴۸ روستا در استان از نعمت گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۰ شهر به همراه ۱۴۸ روستا، از نعمت گاز طبیعی بهره مند می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت در سال ۱۳۹۹ با وجود تمامی مشکلات و استرس های کاری ناشی از شیوع بیماری کرونا خوشبختانه مجموعه گاز استان کرمان توانسته است با رعایت نمودن پروتکل های بهداشتی توسط پیمانکاران و کارکنان، عملیات گازرسانی در استان را  همچون سال ۱۳۹۸ با روحیه مضاعف ادامه دهد و با توجه به اهداف و برنامه های  سال ۱۳۹۹ پیشرفت قابل توجهی  داشته باشد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده و اقدامات صورت پذیرفته ، تعداد ۱۰ شهر ( ارزوئیه، هنزا، زهکلوت ، گنبکی، ریگان، مردهک ، دوساری ، عنبرآباد، فاریاب و شهداد ) به همراه ۱۴۸ روستا در سال ۱۳۹۹ که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال جهش تولید نامگذاری شده است، از نعمت گاز طبیعی بهره مند می‌شوند. همچنین در همین راستا گازرسانی به ۱۲ محور صنعتی جدید جهت صرفه جویی در مصرف ۴۸ میلیون لیتر سوخت مایع در حال اجرا می باشد.

ایشان در پایان اظهار داشتند طی سال ۱۳۹۸ شرکت گاز استان کرمان توانست با اجرای بیش از ۲۲۷۵ کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع که از زمان تاسیس این شرکت تا کنون بی سابقه بوده است رتبه دوم کشوری را در لوله گذاری کسب نماید که نسبت به سال های ۹۶ و ۹۷ ارتقاء سه پله ای داشته است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=52299
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.