توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته غذایی در ماه مبارک رمضان در کرمان

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته غذایی با ارزش هر بسته ۶۰۰ هزار تومان در بین مردم کمتر برخوردار در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش کرمان نو، سردار حسین معروفی در دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با وی با بیان اینکه آموزش و پرورش پایه و اساس نظام تربیتی کشور است و مدارس در راستای پرورش شهید سلیمانی ها تلاش کنند بیان کرد: بر اساس قانون اساسی نگهبانی و حفاظت از دستاورد های انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه سپاه پاسداران انقلابی است.

وی با بیان اینکه مردم پایه و اساس انقلاب اسلامی هستند و سپاه یک نیروی صرفا نظامی نیست گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظایف مشخص شده ای دارد اما بر اساس اقتضائات عمل می کند و در هنگام سیل، زلزله و حوادث طبیعی و غیر طبیعی در کنار مردم است.

فرمانده سپاه ثارالله از مکتب شهید سلیمانی به عنوان مدرسه درس آموز نام برد و تاکید کرد: باید از مکتب درس آموز شهید سلیمانی محافظت کنیم تا به انحراف کشیده نشود.

حسین معروفی بر ترویج مکتب و اندیشه شهید سلیمانی و نظام اعتقادی، فرهنگی، سیاسی، وحدت ، خانواده، رقابت و…. این شهید بزرگوار در مدارس تاکید کرد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش اساس نظام تربیتی است، فقط آموزشی نیست گفت: مجوز راهیان نور مکتب شهید سلیمانی بعد از شهادت ایشان اخذ شده و روزانه بیش از ۳ هزار دانشجو و دانش آموز، مزار مطهر این شهید بزرگوار را زیارت می کنند.

معروفی افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته دانشجویان و دانش آموزان با زیارت مرقد مطهر شهید سلیمانی حس می گیرند و بعد از شنیدن روایت گری به بازدید از موزه دفاع مقدس می آیند که تاثیر گذاری تربیتی ارزنده ای دارد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی دست یافتنی است و او را از جنسیت خارج کنیم تاکید کرد: مدارس در راستای پرورش شهید سلیمانی ها تلاش کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86243
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.