پلیس: این خودروها به پارکینگ نمی‌روند اگر ...


خودروها با جریمه بالای یک میلیون تومان به پارکینگ منتقل می‌شوند؟

معاون اجتماعی و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی گفت: مطابق ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی، پلیس راهور مکلف است مالکین خودروها را از میزان جریمه بالای ده میلیون ریال مطلع نماید، بر همین اساس پیامک مزبور به مالکین مربوطه ارسال شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ عین اله جهانی پیرامون موضوع ارسال پیامک به مالکان خودروهای جریمه بالای ۱۰ میلیون ریال اظهار داشت: پیامک هایی با موضوع “مالک محترم وسیله نقلیه ، شما دارای جریمه بالای ده میلیون ریال هستید ، لذا ظرف مدت یک ماه نسبت به پرداخت آن اقدام نموده در غیر این صورت وسیله نقلیه شما توقیف خواهد شد”برای برخی از هموطنان ارسال گردیده است.

وی گفت: مطابق ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی، پلیس راهور مکلف است مالکین خودروها را از میزان جریمه بالای ۱۰ میلیون ریال مطلع نماید. بر همین اساس پیامک مزبور به مالکین مربوطه ارسال شده است.

معاون اجتماعی و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی گفت: هموطنان نسبت به پرداخت جریمه های رانندگی به عنوان دیون معوقه خود حتما اقدام کنند. لیکن به جهت رعایت حال آنان و باتوجه به روزهای پایانی سال ، سردار “کمال هادیانفر”؛ ریاست پلیس راهور فرماندهی انتظامی کشور به کلیه همکاران ابلاغ فرمودند، در صورتی نسبت به توقیف وسایل نقلیه اقدام کنند که جریمه های پرداخت نشده آنان بیش از سی میلیون ریال بوده و یا مرتکب تخلفات حادثه ساز از قبیل سرعت و سبقت های غیرمجاز ، انحراف به چپ در جاده های دوطرفه ، استفاده از شانه خاکی راه در جاده های پرترافیک. چرا که حفظ جان مردم در جاده ها مهمترین اولویت پلیس راهنمایی و رانندگی می باشد.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ جهانی در پایان اظهار داشت: رانندگان با رعایت قوانین و احترام به قانون سعی نمایند مرتکب تخلف نشده تا با ایمنی و آرامش بیشتری رانندگی کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86309
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.