سرپرست فرمانداری بم:


در تامین سهمیه با کمبود بنزین مواجه نیستیم/ روزانه ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در شرق استان مصرف می شود

کرمان‌نو-سرپرست فرمانداری بم درباره تشکیل صف‌های بنزین که طی یکی دو روز اخیر ایجاد شده گفت: از نظر تامین سهمیه با کمبود بنزین مواجه نیستیم و طی روزهای اخیر به دلیل سرما و یخبندان در جادهای استان و سایر نقاط کشور، موضوع حمل و توزیع سوخت با مشکلاتی مواجه شد که مقطعی است.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار کرمان‌نو، محمد برزنگ افزود: آمار مربوط به بارگیری تانکرها موجود است اما به دلیل شرایط موجود تانکرها اجازه تردد در جاده‌ها نداشتند.

او اظهارداشت: مردم نگران تامین سوخت نباشند و بدون دلیل یا برای ذخیره بنزین به جایگاه سوخت مراجعه نکنند زیرا باعث تشکیل صف های طولانی و افزایش مصرف فراتر از روزهای معمول می شود.

سرپرست فرمانداری بم تصریح کرد: به طور متوسط در این هفته در چهار شهرستان شرقی استان کرمان روزانه بیش از ۸۰۰ هزار لیتر بنزین مصرف شده است .

او ادامه داد: خلاء ایجاد شده در چند روز اخیر دلیل شلوغی صف‌ها شده است که باعث شده مخازن جایگاه های سوخت زودتر از موعد مقرر مصرف شود.

به گفته او دلیل اصلی وضعیت روزهای اخیر همین موضوع سرما و یخبندان جاده‌ها بوده است که سایر نقاط استان و کشور را نیز درگیر کرده است.

برزنگ بیان‌کرد: باوجود پیگیری‌های مستمر متاسفانه هنوز در سطح شهر صف‌های بنزین دیده می‌شود که بیشتر به دلیل آن است که شهروندان گمان می‌کنند کمبود بنزین رخ داده یا رخ خواهد داد لذا تلاش دارند در همین مقطع زمانی باک بنزین خود را پُر کنند.

او اظهارداشت: به شهروندان اعلام می‌کنیم هیچ مشکل و کمبودی در تامین سوخت وجود ندارد و نگران تامین بنزین خودرو نباشند.

به گفته او، براساس مستندات مربوط به حرکت تانکرهای سوخت که از روزهای قبل شروع شده، طی چند روز آینده این مساله برطرف خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=100922
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.