استاندار کرمان:


راه اندازی مرکز پاسخگویی تلفنی درباره ویروس کرونا

استاندار کرمان گفت: با راه‌اندازی مرکز پاسخگویی تلفنی به منظور رفع سوالات شهروندان در خصوص کرونا، علاوه بر اینکه از شایعات جلوگیری می‌شود، افراد متخصص و مورد تایید به پرسش‌های شهروندان پاسخ می‌دهند.

به نقل از روابط عموی استانداری کرمان، محمدجواد فدایی در دومین جلسه ستاد استانی مدیریت پیشگیری از آلودگی به ویروس کرونا که با حضور فرمانداران و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان برگزار شد، هدف از تشکیل این نشست را هماهنگی و چاره‌اندیشی برای کارها و اقدامات پیشگیرانه و در صورت نیاز درمان و کمک به بیماران احتمالی ویروس کرونا  عنوان کرد.

استاندار کرمان به فرمانداران استان کرمان دستور داد اقدامات پیشگیرانه، ارائه آموزش‌های موثر و ارتقا سطح آگاهی‌های عمومی را انجام دهند.

وی گفت: برخی از شایعات در فضای مجازی مبنی بر ابتلای افرادی در استان به ویروس کرونا مطرح شده اما طبق نتایج آزمایش‌ها و اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمان تا کنون، وجود فرد مبتلا به کرونا ویروس در استان تایید نشده است.

فدایی بیان کرد: بخش مهم کار ما در امر پیشگیری، رعایت توصیه‌های بهداشتی است که دانشگاه علوم پزشکی ارائه می‌دهد و در کنار آن از اجتماعات پرهیز شود.

استاندار کرمان تصریح کرد: تا جای ممکن تجمعات باید لغو شود و در همین راستا، نمایشگاه بهاره را لغو کردیم.

وی خاطرنشان کرد: تمام توان به کار گرفته شود که از شایعات جلوگیری و نگرانی در بین مردم گسترش نیابد.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=43339
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.