سامانه سپند؛ تنها مرجع شناسایی سهمیه سوخت سرویس‌های مدارس

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان از راه اندازی سامانه سپند به عنوان تنها مرجع شناسایی و تخصیص سوخت به سرویس‌های مدارس و دیگر حوزه های کاری مرتبط خبر داد.

به گزارش  ایرنا ، سیدمصطفی آیت‌اللهی‌موسوی در نشست ستاد پایش سامانه‌های حمل و نقل شهری به منظور بررسی نامه‌های ارسالی از فرمانداری‌ها و درخواست‌های سازمان‌ها جهت ساماندهی سوخت با اشاره به راه‌اندازی سامانه “سپند” جهت کنترل و پایش سرویس‌های مدارس عنوان کرد: تنها مرجع شناسایی و تخصیص سوخت به سرویس‌ها این پایگاه است.

وی همچنین با توجه به نامه‌های ارسالی بر پیگیری شرکت نفت جهت حل مشکل قضایی  و بازگشایی چهار جایگاه  CNG تعطیل شده تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان، پیگیری دریافت تجهیزات برای دوگانه سوز کردن سرویس‌های مدارس را ضروری دانست و ادامه داد: سوخت گلخانه‌ها با ثبت‌نام در سامانه و تایید جهاد کشاورزی تأمین می‌شود.

آیت‌اللهی موسوی تصریح کرد: نامه‌های ارسالی از جلسات ستاد سوخت شهرستان‌ها که توسط فرمانداری‌ها پایش شده صورت جلسه شده و به تهران منتقل می‌شود.

وی با اشاره بر ازدحام شعبه شهید صدوقی جهت حذف رمز کارت از مدیران این شرکت خواست ساعت کاری و تعداد افراد پاسخگو را تا حل مشکل افزایش دهند.

براساس این گزارش اصلاح قیمت بنزین موجب شده که سرویس های مدارس شهر کرمان و دیگر شهرهای این استان برای سرویس دهی به آموزش و پرورش و خانواده ها با مشکل مواجه شوند .

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=37945

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.