فعالیت 130 راهدار طی تعطیلات پایان هفته جاری در محورهای جنوب کرمان

مسعود جمیلی  افزود: هفت اکیپ با 130 راهدار امروز، فردا و جمعه در محورهای ارتباطی هفت شهرستان جنوب کرمان حضور دارند.
آن طور که ایرنا نوشته وی تصریح کرد: این اکیپ ها برای ایمنی تردد راههای منطقه جنوب کرمان تا پایان هفته جاری فعال خواهند بود.
وی به وزش تند باد در جنوب استان کرمان و بویژه در محور رودبار جنوب – ایرانشهر اشاره کرد و گفت: رانندگانی که قصد سفر از حوزه سیستان و بلوچستان به جنوب کرمان را دارند و همچنین رانندگانی که از محور رودبار جنوب به سمت زاهدان و ایرانشهر در حرکت هستند با توجه به وزش تند باد تمام موارد ایمنی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان ادامه داد: با توجه به وزش تندباد احتمالی و احتمال ورود شن های روان به حاشیه محورها و بستر راه، رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی و با راهداران همکاری کنند.
وی خاطرنشان کرد: سرعت، سبقت و خواب آلودگی هنگام رانندگی، عامل اصلی تصادفات در محورهای ارتباطی جنوب استان کرمان است لذا رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از وقوع تصادفات جلوگیری کنند.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبار جنوب، کهنوج، قلعه گنج و منوجان را زیر پوشش دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=11678
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.