مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در کرمان افتتاح شد

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی، مرکز واکسیناسیون خودرویی شهدای امنیت و سلامت کرونا در ضلع جنوبی پارک مادر کرمان افتتاح شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، صبح امروز و در نخستین روز هفته دفاع مقدس مرکز واکسیناسیون خودرویی شهدای امنیت و سلامت کرونا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی با حضور علی زینی‌وند استاندار کرمان، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان، سرهنگ محمدعلی نظری جانشین سپاه ثارالله استان و حمیدرضا رشیدی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در ضلع جنوبی پارک مادر افتتاح شد.

در این آیین سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس برای همیشه در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی ماندگار شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از صدور فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک نیروهای مسلح برای مقابله با بیماری کرونا نیروی انتظامی نیز وارد صحنه شد گفت: در استان کرمان با همراهی سایر نیروهای مسلح، سپاه و ارتش، نیروی انتظامی نیز تمام امکاناتی که ممکن بود در اختیار کادر درمان قرار داد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در اعمال محدودیت‌های تردد ترافیکی نیز به‌خوبی عمل شد و پرسنل انتظامی پای کار بودند افزود: رنج سنی واکسیناسیون پایین آمده و هر چه سریع‌تر باید تمام مردم استان در مقابل بیماری واکسینه شوند.

وی با بیان اینکه برای تسهیل طرح واکسیناسیون کرونا امروز مرکز واکسیناسیون خودرویی شهدای امنیت و سلامت افتتاح می‌شود ادامه داد: به‌دنبال خدمت بهتر و راحتی مردم هستیم و امیدواریم با واکسیناسیون تمام مردم این بیماری هر چه سریع‌تر ریشه‌کن شود.
سرهنگ اسماعیل کشتکار معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه این واحد در ضلع جنوبی پارک مادر مستقر است اظهار داشت: راننده و سرنشینان آقا یا خانم درون خودروهای خود بدون نیاز به پیاده شدن طی فرآیندهایی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی در نظر گرفته شده واکسینه می‌شوند.

وی بیان کرد: مسیر تعیین شده برای ورود خودروها از سمت کوچه شماره ۶ خیابان شفا و بزرگراه امام رضا(ع) بوده که در این ارتباط از شهروندان درخواست داریم با رعایت انضباط ترافیکی از این ظرفیت مطلوب برای انجام واکسیناسیون کرونا استفاده کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=77205
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.