استاندار کرمان:


خانواده‌های دارای فرزند چهارقلو در کرمان صاحب خانه می‌شوند

استاندار کرمان گفت: منابع مالی به منظور ساخت مسکن برای خانواده‌های دارای فرزند چهارقلو در کرمان تامین شده است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از مهر، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، ظهر سه‌شنبه ۲۲ اسفندماه در شورای مسکن استان کرمان افزود: با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان، برای خانواده‌های دارای فرزند چهارقلو زمین اختصاص‌یافته و کمک می‌کنیم با منابع غیردولتی ساخت‌وساز انجام شود.

او با تاکید بر ضرورت تأمین زیرساخت برای پروژه‌های نهضت ملی مسکن. افزود: ما زمین را واگذار می‌کنیم، اما بخش مهم زیرساخت‌هاست که باید آماده شده و هر چه سریع‌تر کار شروع شود.

فداکار با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت‌وساز بلافاصله بعد از واگذاری زمین باید آغاز شود، افزود: پس از واگذاری زمین، برای ساخت‌وساز مهلت سه‌ماهه تعیین و ارزیابی شود تا به افرادی که ساخت‌وساز را شروع نکرده‌اند، اخطار بدهند و زمین به فرد دیگری واگذار شود.
استاندار کرمان با تأکید بر اینکه باید حرکت مردم به سمت ساخت‌وساز زمین‌ها باشد، گفت: ظرفیتی ایجاد شده و باید کمک کنیم تا مردم ساخت‌وساز را شروع کنند و چالش به وجود نیاید.
او به پروژه مسکن ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اشاره کرد و گفت: قرارداد میان ستاد فرمان اجرایی امام (ره) با وزارت راه و شهرسازی است و متأسفانه برای استان گرفتاری ایجاد کرده است، اما پیگیریم تا مشکل حل شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=116246
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.