نماز عید فطر در مصلی و ۶ مسجد شهر کرمان برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی امام علی (ع) و ۶ مسجد شهر کرمان خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی با اشاره به در پیش بودن عید سعید فطر اظهار داشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری نماز عید فطر در شهرهای قرمز و نارنجی در فضای باز و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری نماز عید فطر در شهر کرمان در مصلی بزرگ امام (ع) برگزار می‌شود افزود: رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری این مراسم مورد تاکید بوده و از نمازگزاران درخواست می‌شود سجاده و مهر نماز به همراه داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه اصل برگزاری نماز عید سعید فطر در محل مصلی کرمان است گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال استقبال زیاد مردم، چند مسجد نیز برای اقامه نماز عید سعید فطر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: نماز عید فطر در مسجد جامع سرآسیاب، مسجد حضرت فاطمه الزهرای خیابان شهید دستغب، مسجد امام خمینی (ره) خیابان امام، مسجد امام حسین خیابان والفجر، مسجد حضرت فاطمه الزهرای خیابان جهاد و مسجد حضرت امیرالمومنین (ع) خیابان ۵۰۰ دستگاه نیز به دلیلی که شرایط برگزاری نماز را داشتند برگزار می‌شود.
به گزارش کرمان نو، نماز عید سعید فطر در شهر کرمان به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در محل مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است درب‌های مصلی کرمان از ساعت ۶ صبح به روی نمازگزاران باز بوده و نماز عید فطر ساعت ۷ صبح اقامه می‌شود.

گفتنی است نماز عید فطر امسال در ۵۵ پایگاه نماز جمعه استان و در شهرهای قرمز و نارنجی در فضای باز و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=70470
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.