مدیر کل کمیته امداد استان کرمان:


۱۱.۴ درصد خانوار استان کرمان مددجوی کمیته امداد هستند

عسکری‌نژاد مدیر کل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه کمیته امداد متولی و بانی فقر نیست گفت: متاسفانه در استان ثروتمند کرمان ۱۱.۴ درصد خانوار مددجوی کمیته امداد هستند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل ایسنا، از ناصر عسکری‌نژاد در جلسه اشتغال شهرستان ارزوئیه با بیان اینکه حرف دل کارکنان امداد در یک کلام خدمت صادقانه، تلاش شبانه‌روزی، در میدان بودن، از میز کنده شدن و در خدمت مردم بودن است گفت: این توفیقی است که نصیب ما امدادگران شده و به همین منظور تلاش می‌کنیم باری از دوش مردم برداریم.
وی بیان کرد: کمیته امداد واسطه خیری است برای کسانی که می خواهند داشته های خود را در عرصه خیر و احسان به همنوعان خود عطا کنند تا باقیات و صالحاتی باشد برای آنها و مایه خیر، برکت و رحمت برای هم نوعان باشد.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه ۱۲۰ هزار خانوار که حدود ۱۱.۴ درصد از کل خانوار استان را شامل می‌شود تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند، افزود: از این تعداد خانوار تحت حمایت ۳۸۷۲ خانوار در قالب ۸ هزار و ۴۱۱ نفر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ارزوئیه قرار دارند.
عسکری‌نژاد خاطرنشان کرد: امیدواریم به همت همه مسئولان شاهد رفع فقر و محرومیت از چهره شهر ارزوئیه شهر خوشه‌های طلایی باشیم و برای تحقق این امر لازم است همه در کنار هم قرار بگیریم.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان گفت: کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی درکنار تمام خدمات حمایتی و معیشتی سرمنشاء خیلی از خدمات خیر در حوزه‌های توانمندسازی است و پیشانی کار توانمندسازی بحث اشتغال پایدار با درآمد ثابت است.
وی با تاکید بر اینکه بحث ایجاد اشتغال ثابت و پایدار سرلوحه کار تمام امدادگران این نهاد است گفت: رسالت ما ایجاد اشتغال پایدار است‌ و در همین راستا سال گذشته حدود ۱۶ هزار فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در استان ایجاد کرده‌ایم.‌
عسکری‌نژاد ادامه داد: امسال نیز کمیته امداد استان کرمان متعهد به ایجاد ۲۴ هزار و ۵۰ فرصت شغلی شده است که سهم شهرستان ارزوئیه ایجاد ۶۸۲ فرصت شغلی با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان است که تاکنون حدود ۵۹۸ فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد شده که حدود ۹۰ درصد برنامه محقق شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: سال گذشته ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال در شهرستان ارزوئیه پرداخت شده است.
وی تأکید کرد: امداد مانند یک دولت کوچکی در همه عرصه‌ها در کنار مردم و مسئولان است و وظیفه ما است در کنار رسالت خدمت‌رسانی به منویات مقام معظم رهبری عمل کنیم.
عسکری‌نژاد خطاب به مسئولان شهرستان ارزوئیه گفت: کمک و تسهیل‌گری کنید تا امدادگران بتوانند به وظیفه اصلی خود که خدمت‌رسانی است عمل کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=99262
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.