آغاز ساخت باند دوم محور قلعه‌گنج – کهنوج

عملیات احداث باند دوم جاده قلعه‌گنج – کهنوج با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده مردم پنج شهر جنوبی در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار،مدیر کل اداره راه و شهرسازی، مدیر کل اداره راهداری و حمل و‌نقل جاده‌ای،فرماندار و امام جمعه شهرستان قلعه گنج و مسوولان اداری استانی و شهرستانی آغاز شد.

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی در حوزه‌های مختلفی در حال فعالیت است گفت: این وزارتخانه علاوه بر جاده در حوزه مسکن، بنادر و دریا در حال فعالیت است و در تمامی این حوزه ها تلاش می‌کند که دغدغه مردم را کاهش دهد.
علی نبیان گفت: باند دوم محور قلعه گنج به کهنوج امروز شروع می‌شود و این کار در حالی آغاز می‌شود که تمام پیش زمینه‌های این پروژه انجام شده است و هیچ مشکلی یرای شروع عملیات وجود ندارد.

index 16

معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی با اشاره به اینکه به عنوان نماینده وزیر در این جمع حضور دارد اظهار‌‌داشت: تاکنون بالغ بر ۲۴۰کیلومتر بزرگراه در کشور ساخته شده است و جا دارد از پیگیری‌های نماینده مردم پنج‌شهر جنوبی در مجلس تقدیر کنم که در رابطه با پیگیری امور در عرصه ملی تلاش دارند.
نبیان حضور رییس‌جمهور در دو مرحله از این منطقه را نشان از دغدغه ایشان به این منطقه دانست و تصریح کرد: در حوزه راهداری و حمل و‌نقل جاده‌ای در جنوب کرمان بالغ بر ۶۵۰میلیارد تومان پروژه در حال احداث داریم و این عدد بزرگ نشان از اقدامات و‌توجه خاص دولت به جنوب‌کرمان است.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان در این مراسم گفت: احداث این محور یکی از آرزوهای دیرینه من بوده که امروز به تحقق می‌پیوندد.
محمدرضا ساردویی گفت: با همکاری و‌همیاری تمام مسوولان این پروژه امروز شروع می‌شود و با تلاش و پشتکارهمه با هدف اینکه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد ادامه پیدا می‌کند.
ساردویی افزود: این جاده را جاده قلعه‌گنج – کهنوج نمی‌گویم بلکه آن را باید جاده کهنوج – قلعه گنج – نیک‌شهر نامید که با تلاش جناب شکرالهی، نماینده مردم پنج شهر جنوبی در مجلس در نهایت به چابهار وصل شود.
نماینده مردم پنج شهر جنوبی در مجلس به تمدن دیرینه رمشک در شهرستان قلعه گنج و ویدا شدن اولین جام گفت و گوی تمدن ها در این منطقه اشاره و بیان کرد:
جنوب استان کرمان از این به بعد شش شهر جنوبی گفته می‌شود و در سفر اخیر ریاست جمهوری زهکلوت هم شهرستان و مجموعه شهرستان های جنوب کرمان اضافه می شود.
منصور شکرالهی توسعه راه‌ها را زیرساخت همه توسعه‌ها نامید و افزود: با توجه به سفر رییس‌جمهور در دو مرحله به این منطقه اشراف کامل به این منطقه دارند که ایشان توجه ویژه به جنوب استان کرمان را در ابلاغ استاندار هم درخواست کردند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=96136
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.