امروز در کرمان چه خبر | سرخط خبرهای سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹

سرخط مهم‌ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.

۰۷:۵۳ – رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: از ابتدای خردادماه می‌توان امتحانات نهایی را برگزار کرد. /ایسنا

۰۹:۳۸ – مدیرگروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت:ویروس کرونا معلوم نیست که سال دیگر هم باشد یا نه و به ماهیت آن بستگی دارد./ باشگاه خبرنگاران

۱۱:۰۸ – کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد و در برخی مناطق استان غبار پیش بینی می‌شود.

وضعیت آب‌وهوای کرمان | تداوم وزش باد در برخی مناطق استان

۱۱:۱۵- رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گفت: پرداخت وام در بانک ها نیاز به داشتن ضامن و ضمانت نامه و یا منوط به سپرده گذاری است اما در این بین شرکت‌هایی هستند که بدون ضامن و یا اینکه سپرده ای در آنها انجام شود، وام می‌دهند./ ایسنا

۱۱:۵۶ – وزیر آموزش و پرورش گفت: برای پایه دوازدهم طبق روال هر سال، آخر اردیبهشت پایان سال تحصیلی است و پس از تعطیلات عید فطر، امتحانات از ۱۰ یا ۱۷ خرداد آغاز می شود.

آغاز امتحانات دانش‌آموزان پایه دوازدهم از ۱۰ یا ۱۷ خرداد| کنکور بیست روز پس از آخرین امتحان نهایی

 

۱۲:۴۸ – معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش جزئیات جدیدی درباره رتبه‌بندی اعلام کرد و گفت: احکام جدید معلمان به‌زودی صادر می‌شود.

جزئیات جدید ترمیم رتبه‌بندی معلمان| افزایش ۵۰ درصدی حقوق معلمان در سال ۹۹

۱۳:۰۱ – به گفته مدیر باغبانی جهاد کشاورزی جنوب، به کشاورزانی که در جنوب استان زعفران می کارند، تسهیلات بلند مدت تعلق می گیرد.

در جنوب استان طلای سرخ برداشت می‌شود

۱۳:۲۳ – رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان کرمان گفت: زمان ثبت‌نام مدارس بزرگ‌سال برای دیپلم‌های ناقص زمان قدیم به‌پایان رسیده و ثبت نام جدید در تیرماه انجام می‌شود.

ثبت نام جدید مدارس بزرگ‌سال در تیرماه

۱۴:۰۴ – دکتر اعظمی منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد در خانه ایزوله شد.

ابتلای منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس به کووید۱۹| دکتر اعظمی در خانه ایزوله شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.