امروز در کرمان چه خبر | سرخط خبرهای شنبه ۶ اردیبهشت ۹۹

سرخط مهم‌ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.

۸:۰۰ – مدیرکل زندان‌های استان کرمان با بیان اینکه در مجموع ۴۷ درصد از زندانیان استان کرمان براساس دستوالعمل‌های جدید قوه قضائیه به مرخصی رفته‌اند، گفت: در مجموع هشت هزار و ۳۲۸ نفر از زندانیان این استان به مرخصی رفته‌اند. / میزان

۱۰:۳۲ – کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امرو،ز افزایش ابر و وزش باد و از فردا طوفان شن و خاک در اکثر مناطق استان پیش بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوای کرمان | طوفان در راه کرمان

۱۱:۲۸ – رییس سازمان صمت جنوب: در ستاد تنظیم بازار استانی خرید حمایتی گوجه فرنگی توسط تعاون روستایی و پرداخت تسهیلات تشویقی برای کارخانه‌ها تصویب شد.

خرید حمایتی گوجه فرنگی توسط تعاون روستایی

۱۱:۵۰ – در سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان به شهرستان‌های جنوبی استان عملیات اجرایی چهار طرح در حوزه راه و شهرسازی آغاز شد.

آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح راه‌سازی در جنوب کرمان

۱۲:۱۹ – قیمت دلار و یورو در بازار بدون تغییر، و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون ۴۷۰ هزار تومان قیمت خورد.

نرخ سکه، طلا و ارز در بازار امروز ۶ اردیبهشت ۹۹ | ثبات قیمت دلار

۱۳:۴۲ – گزارش مرکز آمار ایران از تورم کل کشور در فروردین ماه ۹۹ نشان می‌دهد تورم سالانه در این ماه برابر با ۳۲.۲ درصد است که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، ٢.۶ واحد درصد کاهش نشان می‌دهد.

۳۲.۲ درصد؛ نرخ تورم فروردین ۹۹| سهم ۲.۶۷ درصدی دهک اول از تورم اول سال

۱۴:۰۹ – راهداری حوزه شمال استان کرمان موفق شد در سامانه ثبت جامع آنلاین فعالیت های راهداری استان ها که برای نخستین مرتبه در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور طراحی و اجرا گردید رتبه دوم کشور را به خود اختصاص دهد.

راهداری استان کرمان رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داد

۱۴:۱۵ – بررسی شفافیت واگذاری شرکت زغال‌سنگ در جلسه‌ای با حضور مدیران شرکت دالاهو و صندوق بازنشستگی فولاد سه‌شنبه ۹ اردیبهشت در ۳ شهرستان راور، کوهبنان و زرند برگزار می‌شود.

شفافیت واگذاری زغال‌سنگ با حضور مدیران شرکت دالاهو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.