جانشین رئیس پلیس‌راه راهور فراجا


جانباختگان تصادفات نوروزی به ۶۶۴ نفر رسید

جانشین رئیس پلیس‌راه راهور فراجا گفت: متأسفانه تا به امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را ازدست‌داده‌اند همچنین ۱۷۴ نفر در این تصادفات مصدوم شدند. همچنین استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین تصادفات به‌ویژه تصادفات فوتی را داشته‌اند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، سیاوش محبی، جانشین رئیس پلیس‌راه راهور فراجا اظهار کرد: متأسفانه تا به امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را ازدست‌داده‌اند همچنین ۱۷۴ نفر در این تصادفات مصدوم شدند.

او افزود: استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین تصادفات به‌ویژه تصادفات فوتی را داشته‌اند.

محبی با اشاره به روزهای پایانی تعطیلات گفت: باتوجه‌به فرارسیدن روزهای پایانی تعطیلات شاهد موج بازگشت سفرها هستیم و به مسافران نوروزی توصیه می‌کنیم سفرهای خود را مدیریت کنند و از نظر ساعت، زمانی را انتخاب کنند که پیک تردد نباشد.

جانشین رئیس پلیس‌راه خاطرنشان کرد: باتوجه‌به اینکه در محورهای شمالی شاهد تردد بالایی برای بازگشت هستیم، فردا و پس‌فردا جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال به سمت تهران یک‌طرفه می‌شود.

شدیدترین تصادفات در کدام استان‌ها رخ‌داده است؟

او ادامه داد: البته در محور هراز هم به‌صورت مقطعی محدودیت ایجاد می‌شود؛ اما اگر ترافیک زیاد شود این محور را هم به‌صورت کامل به سمت تهران یک‌طرفه می‌کنیم.

سرهنگ محبی گفت: باتوجه‌به اینکه در دو روز پیش رو شاهد ترددهای بالایی در محورهای کشور هستیم، تیم‌های نظارتی پلیس راهور در محورها افزایش پیدا کرده و به‌صورت گشت خودرویی و موتوری و همچنین با استفاده از پهپادها رفتار ترافیکی کاربران را مدیریت می‌کند تا در صورت لزوم پلیس بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

جانشین رئیس پلیس‌راه بیان کرد: بیشترین انباشت خودرو در مازندران، گیلان و خراسان رضوی است و اغلب مسافرانی که به این شهرها سفر کرده‌اند هنوز به شهرهای مبدأ خود بازنگشته‌اند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=116659
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.