واکنش گل‌گهر به انتقاد ساکت از سقف بودجه:


حق‌و‌حقوق بقیه را ضایع نکنید!

 مدیرعامل گل‌گهر در واکنش به انتقاد ساکت از قوانین سقف بودجه می‌گوید قوانین برای همه برابر است و نباید حق‌وحقوق بقیه را ضایع کنیم.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان امروز (دوشنبه) در مراسم رونمایی از لباس تیم سپاهان نسبت به قوانین سقف بودجه واکنش نشان داد و عنوان کرد «اگر به‌عنوان آخرین باشگاه بودجه خود را اعلام خواهیم کرد به این دلیل است که مقررات سراپا اشتباه است. ما روز گذشته اتمام حجتمان را بر مقررات امسال اعلام کردیم. چه مقررات ۳۰ گانه که بسیاری از آن جای اشکال دارد و چه موارد مالی که دقت نظر در آن نشده است.»

 در همین راستا، محمد اسفندیارپور، مدیرعامل باشگاه گل‌گهر درباره قوانین سقف بودجه و اظهارنظر مدیرعامل باشگاه سپاهان دراین‌خصوص اظهار کرد: ممکن است اشکالاتی به قوانین سقف بودجه وارد باشد و کارشناسان و مدیران باشگاه‌ها نسبت به این قوانین پیشنهاداتی داشته باشند و این قوانین با شرایطشان جور در نیاید. باشگاه‌ها با شرایط خودشان پیشنهاد می‌دهند و گفتن این پیشنهادات اشکالی ندارد؛ اما وقتی این قوانین تصویب می‌شود و بخشنامه گذاشته می‌شود، نمی‌توان آن را تغییر داد.
او اضافه کرد: اگر دستورالعملی ابلاغ شده، قطعاً یک بسیج همگانی پشتش بوده و کارشناسان نشسته‌اند و صلاح دیده‌اند که این قانون اجرا شود. حالا به شروع فصل رسیده‌ایم و این برابری نیست که من بدون رعایت‌کردن قوانین بروم و شرایط را برای نیم‌داری فراهم کنم و بعد بگویم فلان بند را قبول ندارم، اصلاحش کنید. این باعث می‌شود که حق‌وحقوق بقیه ضایع شود. اگر بخواهید سهمیه زیر ۲۵ سال را آزاد کنید، من هم دو بازیکن داشتم که آن‌ها را از لیست خارج کردم. حالا باید چه‌کار کنم؟ به نقطه اول برگردم؟
مدیرعامل گل‌گهر اضافه کرد: همه تیم‌ها باتوجه‌به این چارچوب بسته شدند. اگر می‌دانستیم قانون قرار است تغییر کند، شاید ما هم رویکرد دیگری در پیش می‌گرفتیم. باید ببینند از این تغییر بقیه تیم‌ها چه آسیبی می‌بینند. اگر قرار بر اصلاحات باشد، نیم‌فصل یا آخر فصل این کار را انجام دهند. این قانون را تصویب کردیم و حالا باید منتظر آثارش باشیم و بعد به دنبال اصلاح آن برویم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107028
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.