«دایی» به گل‌گهر نمی‌آید

«علی دایی» که یکی از گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال گل گهر سیرجان به جای وینگو بگوویچ بود به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، باخت تیم فوتبال گل گهر به استقلال در هفته ششم کافی بود تا مدیران تیم گل گهر وینگو بگوویچ سرمربی کُروات خود را به دلیل نتایج ضعیف از کار برکنار کنند. البته این خبر به صورت رسمی اعلام نشد تا کار پیدا کردن جانشین وینگو در سکوت پیش برود.

«علی دایی» اصلی ترین گزینه جانشینی تیم گل گهر بود. هرچند دایی بارها نشان داده است به خاطر مشغله های کاری به پیشنهاد تیم‌های غیر تهرانی پاسخ مثبت نمی‌دهد اما برگزاری تمرینات گل گهر در تهران این امیدواری را در مدیران گل گهر ایجاد کرده بود که «دایی» هدایت این تیم را بر عهده می گیرد.

در نهایت و بعد از چند دور مذاکره، «دایی» به پیشنهاد گل گهر هم پاسخ منفی داد. سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی به مسوولان تیم گل گهر اعلام کرده فعلا به خاطر مشغله های شخصی فرصت بازگشت به فوتبال را ندارد و مسوولان گل گهر در صورت برکناری قطعی وینگو باید سراغ گزینه های دیگر بروند.

«علی دایی» آخرین بار فصل گذشته سرمربی تیم فوتبال سایپا بود اما به دلیل اختلافاتی که با مدیرعامل باشگاه داشت، در هفته های پایانی از سمتش برکنار شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=36046
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.