در فراق مجاهد عاشورایی

پیام تسلیت مشترک امام جمعه، استاندار و رییس مجمع نمایندگان استان کرمان

پیام مشترک تسلیت حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، دکتر محمد جواد فدائی استاندار کرمان و دکتر حسین امیری خامکانی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی
به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

در فراق مجاهد عاشورایی و مالک اشتر ولایت، سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اشک امان نمی دهد و داغی سنگین بر دل سنگینی می کند. شهادت حاج قاسم سلیمانی داغی بزرگ نه فقط برای مردم عزیز ایران اسلامی بلکه برای همه آزادگان و مجاهدان و مظلومان گیتی است که او را دست انتقام خداوند از ظالمان و مستکبران و دشمنان امت اسلام و حامی خود در برابر اشرار و داعشی ها می دانستند.
اما این مصیبت برای مردم شریف استان کرمان، بسی سنگین تر است چرا که برادری رشید و دلسوز و همراه و همقدمی مخلص و فداکار را که الهام بخش و تربیت بخش حماسه و ایثار و افتخاری بزرگ برای استان کرمان بود از دست داده اند.
شهادت آرزوی همیشگی وی بود و تصور مرگی جز شهادت برای او تصورناپذیر بود. او رفت اما مرام و مسلک او همچنان پابرجاست و ادامه راهش متوقف بر حضور او نیست.
شهادت این مرد بزرگ و الهی داغی سنگین و ثلمه ای جبران ناپذیر است اما امروز غیرت اسلامی و شجاعت علوی او در خون جوانان و نوجوانان این سرزمین جاری است و راه مبارزه با استکبار جهانی و اذنابش مصمم تر و قوی تر به پیش خواهد رفت و به مدد الهی استکبار جهانی سیلی هایی به واسطه این جنایت خواهد خورد که تا ابد فراموش ننماید.
شهادت سردار عزیزمان را به محضر مبارک امام زمان (عج) و رهبر حکیم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) و همسر و فرزندان و خانواده محترم ایشان، اهالی دیار کریمان و نیز همرزمان عزیزش تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

امیدواریم خداوند روح این شهید عزیز را با ارواح انبیاء و اولیا الهی و صدیقین و شهدا در اعلی علییّین محشور بدارد و راه روشن و پر امیدش را مستدام فرماید.
مطمئناً مردم ولایت مدار ایران، خاصّه استان کرمان در مراسمی که اعلام خواهد شد با حضور پرشور و پرمعنا صبر انقلابی شان را به نمایش خواهند گذاشت و پاسخ دندان شکنی به دشمنان سیلی خورده خواهند داد که با این عمل بزدلانه و وقیحانه حقارت خود را در برابر عظمت اسلام و مسلمین نشان دادند.
به امید پیروزی نهایی اسلام بر جبهه کفر و نفاق و استکبار که وعده الهی است و تخلف از آن نخواهد بود.

حسن علیدادی سلیمانی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

محمدجواد فدائی

استاندار کرمان

حسین امیری خامکانی
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=39642

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.