یوسف‌آبادی، سرپرست سال‌های دور باشگاه مس‌کرمان در گفتگوی اختصاصی با کرمان‌نو:


سیاسیون دست از سر باشگاه مس بردارند

سرپرست سال‌های دور مس‌کرمان از حضور همیشگی سیاسیون در تصمیم‌گیری‌های این باشگاه می‌گوید. از اینکه باشگاه مس را به ستاد انتخاباتی خود تبدیل می‌کنند و مس همواره بین نمایندگان دست به دست می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو، رضا یوسف‌آبادی از مدیران سال‌های دور باشگاه مس و پیشکسوت کشتی کرمان، با بیان حضور همیشگی سیاسیون در تصمیم‌گیری‌های باشگاه مس‌کرمان گفت: «بعضی از سیاسیون هنوز هم که هنوز است دست از سر باشگاه مس برنداشتند. اگر قرار است مدیری را بگذارید اجازه دهید کار کند. بزرگ‌ترین لطمه را همین سیاسیون به باشگاه مس می‌زنند.»
او افزود: «باعث سقوط فصل پیش نیز همین تصمیمات آقایان بود. خواهشم این است که کارهای ورزشی را به خود بچه‌های ورزشی بسپارند مگر چقدر ورزشی‌ها وارد کارهای سیاسی می‌شوند؟»
یوسف‌آبادی معتقد است: «مملکت آن‌قدر مشکلات و معضلات دارد که یک نماینده، استاندار یا کسی که مسئولیت دارد اگر یک سال هم ۲۴ ساعته نخوابد نمی‌تواند به این مشکلات رسیدگی و آنها را برطرف کند. حالا انگار همه مشکلات مملکت حل شده فقط مانده باشگاه مس.»

او ادامه داد: «این افراد فکر می‌کنند اگر باشگاه مس را در اختیار بگیرند تعداد آراشان بالا می‌رود اصلاً همچین چیزی نیست. در این فکر نباشند. کسی که خوب کار کند شک نکنید مردم خودشان انتخاب می‌کنند. نیاز به این کارها نیست. غیر ورزشی‌ها علی‌الخصوص سیاسیون فرق لیگ برتر با لیگ یک را نمی‌دانند. برای همین نتایج تیم برایشان مهم نیست.»

الان ۴ مدیرعامل در راس باشگاه مس قرار دارد

سرپرست سال‌های دور مس‌کرمان با بیان اینکه اگر تیم مدیریتی حال حاضر نتواند این تیم را به لیگ برتر بیاورد هیچکس دیگری هم نمی‌تواند به کرمان‌نو گفت: «الان می‌توانیم بگوییم در راس باشگاه مس ۴ مدیرعامل کار می‌کنند؛ آقای کهندل به‌عنوان رئیس هیات مدیره، آقای امیری‌خراسانی به‌عنوان مدیرعامل، آقای سیف‌الدینی و آقای محمودی‌نیا. همه‌شان تحصیل‌کرده و سالم هستند. با شناختی که از امیری‌خراسانی و کهندل دارم آدم‌های سالمی‌اند و جای امیدواری زیادی است.»
یوسف‌آبادی ادامه داد:« اما از آقای محمودی‌نیا تعجب می‌کنم چرا این مسئولیت را پذیرفتند. آدم نباید وزنهٔ سنگین‌تر از توانش را بردارد. ایشان شاید مدرس خوبی باشند؛ اما برای سرمربی نباید این مسئولیت را می‌پذیرفت.»
او افزود: «اما اگر این ۴ نفر نتوانند تیم را به مقصد برسانند بسی جای تعجب دارد و هیچ‌کس دیگری هم نمی‌تواند این کار را کند. اما در بحث فنی ضعیف هستند.»
لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=109117
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.