نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان:


شاید در مس رفسنجان نمانم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: با وجود شرایط فعلی شاید فصل آینده در این تیم نباشم.

به گزارش کرمان‌نو، تیم مس رفسنجان در حالی امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت در هفته بیست و هفتم از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف سپاهان می‌رود که این اولین تقابل محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با تیمی است که حکم خانه او را دارد.

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان بیان کرد: بهتر است که مدیران شرکت و باشگاه مس برای این تیم به جمع‌بندی برسند و شرایط لازم را مهیا کنند.

تیم‌های مس رفسنجان و سپاهان تاکنون در رقابت‌های لیگ برتر هفت بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که حاصل آن پنج پیروزی برای سپاهان، یک پیروزی برای مس رفسنجان و یک تساوی بوده است. در هفت تقابل قبلی دو تیم ۲۲ گل به ثمر رسیده که سپاهان ۱۶ گل و مس رفسنجان شش گل به ثمر رسانده است.

تنها پیروزی مس رفسنجان برابر سپاهان مربوط به دو فصل قبل است. در آن بازی هدایت مسی‌ها بر عهده محمد ربیعی بود که با نتیجه سه بر یک به نفع نارنجی‌پوشان به پایان رسید.

برای اولین‌بار از بچگی مقابل سپاهان قرار می‌گیرم

نویدکیا: برای خودم بازی مهمی است و اینکه بعد از این همه‌سال از دوران بچگی تا به امروز، برای اولین‌بار مقابل سپاهان می‌خواهم بازی کنم و این اتفاق بسیار برای من سخت است؛ ولی باید واقعیت را قبول کرد.

سرمربی مس رفسنجان درباره شرایط بازیکنان تیمش توضیح داد: صادقانه بگویم. از زمانی که به اینجا آمده‌ام، همه آنها از تمام وجودشان خواستند به تیم کمک کنند و از آنها ممنون هستم. فکر می‌کنم به‌اندازه کافی می‌دانند که چقدر این بازی مهم است. می‌خواهم با تمام حسی که دارند وارد بازی شوند. مهم این است یک بازی باکیفیت انجام دهیم و اگر نتیجه خوبی هم گرفتیم چه‌بهتر. باید خیلی خوب برای بازی‌ها برنامه‌ریزی کنیم.

منتظر هیچ مشکلی ندارد و به ما اضافه می‌شود 

محرم نویدکیا در اشاره به وضعیت منتظر محمد بازیکن عراقی تیمش خاطرنشان کرد: او برای المپیک رفته بود و یک آسیب‌دیدگی هم داشت؛ اما به تیم اضافه شده و الحمدلله قرار است کم‌کم به تیم کمک کند.

 

hvxuhutb

 

سرمربی سابق سپاهان در واکنش به جریاناتی که او را جانشین آینده مورایس عنوان می‌کند، گفت: با مسئولان رده‌بالای شرکت هم صحبت کردم و شاید هم سال بعد اینجا نباشم؛ قبلاً گفتم و باز هم می‌گویم که استرس این افکار که قرار است چه اتفاقی بیفتد، برای تیم نگران‌کننده است؛ ولی اگر بشود شرایط فراهم شود، اگر تکلیف بودجه مشخص شود یا بگویند که کدام بازیکنان قرار است بمانند بهتر است؛ ولی باشگاه بلاتکلیف است. در فوتبال همه چیز یک‌لحظه است و الان ۴-۵ بازی داریم که می‌تواند هر اتفاقی بیفتد؛ حالا اگر شد و شرایط فراهم شد چه‌بهتر!

او افزود: اگر نشد هم مسئولان مس باید تصمیم بگیرند. از هواداران سپاهان هم تشکر می‌کنم. اگر شد با باشگاه گذشته خودم هم کمک کنم، به آن فکر می‌کنم؛ ولی الان صحبت درباره آن جذاب نخواهد بود.

نویدکیا در ادامه خاطرنشان کرد: من سعی می‌کنم در فوتبال احساسی نباشم. از زمانی که به عرصه مربیگری آمدم هم با منطق بیشتری کار می‌کردم. من از دو هفته پیش با کسانی (مسئولان باشگاه مس رفسنجان) که لازم بوده صحبت کردم و الان آنها هستند که تصمیم بگیرند. فقط تعدادی از بازیکنان را دارم که قرارداد دارند و بقیه آنها قرارداد ندارند. باید تکلیف مشخص شود و آینده‌نگری باید باشد. باید حرفه‌ای‌تر رفتار کنیم و از من تا مسئولان باشگاه و شرکت باید بدانیم که شانسی تصمیم‌گیری نکنیم. اگر چه ما از مراحل سختی که نیم‌فصل داشتیم گذر کردیم؛ ولی در پایین جدول تیم‌هایی داریم که از نظر اقتصادی وضعیت بهتری نسبت به ما دارند؛ ولی به هر دلیلی پایین هستند. نباید کاری کنیم که غصه بخوریم. در فوتبال بردوباخت وجود دارد و دیدیم که هفته قبل به تیم ته جدولی باختیم که مسئولیتش با من است. بااین‌حال منظورم این است اگر درست برنامه‌ریزی نکنیم، آینده خوبی نخواهیم داشت. فوتبال بردوباخت دارد و هیچ تیمی نیست که در فوتبال نبازد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118161
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.