تشکیل صف‌های طولانی در جایگاه‌های سوخت شهرستان جیرفت


صف بنزین در جیرفت

از روز گذشته تشکیل صف‌های طولانی در محل جایگاه‌های سوخت شهرستان جیرفت نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته. فرماندار جیرفت با تاکید بر فعال بودن جایگاه‌های سوخت شهرستان، این امر را ناشی از افزایش تقاضای ناشی از تغییرات سامانه دانسته و ریاست شرکت پخش فرآورده های نفتی جیرفت این امر را به خبر کذب کاهش تخصیص روزانه بنزین به ۳۰ لیتر ربط داده است.

از روز گذشته  صف‌های طولانی در محل جایگاه‌های سوخت شهرستان جیرفت شکل گرفته و شهروندان از  ارائه نشدن سوخت در برخی جایگاه‌ها و معطل شدن در صف‌های طولانی گلایه دارند.
به گزارش «کرمان‌نو»،‌ فرماندار شهرستان جیرفت در این خصوص گفت: به غیر از ۳ جایگاه مابقی جایگاه‌های سطح شهرستان فعال و سوخت ارائه می‌شود.
احمد بلندنظر با اشاره به تغییرات ایجاد شده در سامانه سیستم‌های موجود در جایگاه افزود: کند شدن روند سوخت‌گیری که منجر به تشکیل صف‌های طولانی در برخی جایگاه‌ها شده است در پی افزایش تقاضای ناشی از تغییرات سامانه بوده ، که با فوریت برنامه‌ریزی و در رابطه با رفع افزایش تقاضا، محموله به مقصد جیرفت بارگیری شده است.
ریاست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی شهرستان جیرفت در توضیح این مشکل تصریح کرد: در جایگاه‌های سوخت سطح شهرستان افزایش تقاضا برای دریافت سوخت را داشتیم که این موضوع باعث شد سه مورد ازجایگاه‌های ما در فاصله زمانی کم‌تری سهمیه سوخت آنها به پایان برسد.
پورابوالقاسم ادامه داد: ابن افزایش تقاضای سوخت در پی مطرح شدن خبری تحت عنوان اینکه سهمیه تخصیصی‌روزانه بنزین از ۶۰ لیتر به روزانه ۳۰ لیتر کاهش می‌یابد اتفاق افتاد.
او گفت: با توجه به مطرح شدن این خبر شهروندان بیم کاهش سهمیه سوخت خود را دارند که منجر به افزایش تقاضا در روزهای پایانی ماه شده است.
ریاست شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان جیرفت با تاکید بر اینکه سهمیه سوخت تغییر پیدا نمی‌کند، اظهار داشت: سه مورد از جایگاه‌های سوخت سطح شهرستان تا ساعت ۱۰صبح امروز در حال ارائه سوخت بودند و به دلیل تقاضای زیاد سوخت موجود در این جایگاه به اتمام رسید که محموله جدید بارگیری و در حال ارسال به شهرستان است.

پیش از این نیز شهروندان جیرفت از تشکیل صف‌های طولانی در این شهرستان ابراز نارضایتی کرده بودند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=95717
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.