موافقت رادان با استعفای ريس پلیس استان کرمان


عبدالرضا ناظری از فرماندهی انتظامی استان کرمان استعفا داد

 ناظری که اصالتی سیرجانی دارد تیرماه ۱۳۹۸ به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمان جایگزین بنی‌اسدی شد. گفته می‌شود او به قصد نامزد شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش کرمان‌نو سردار “ناظری” رئیس پلیس استان پس از قبول استعفایش توسط رادان فرماندهی انتظامی کشور گفته:  گرچه لذت و خرسندی درونی حاصل از خدمت در لباس مقدس پلیس را با هیچ خدمت دیگری نمی توان جایگزین نمود، اما من برای انجام برخی فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی دیگر ناگزیر از سمت خویش کناره‌گیری نمودم.

براساس شنیده ناظری قرار است از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر کاندیدا شود. عبدالرضا ناظری  تیر ماه سال ۹۸  به‌عنوان فرمانده انتظامی جایگزین بنی‌اسدی شد. او پیش‌تر فرمانده نیروی انتظامی در شرق تهران بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=105271
3 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    ان شالله که برای فعالیتهای فرهنگی باشه دلیل از این شاخه به اون شاخه پریدنش

  2. گاوصندوق با ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت می گوید

    کرمان یکی از استانهایی است که سرقت از منزل و محل کار بیداد میکنه، مخصوصا سرقتهای به عنف از منازلی که زن و بچه های بی پناه داخل خونه در حال استراحت هستند و سارقین خشن وارد میشن و بیچارشون میکنند که عموما هم سارقینی از اتباع بیگانه هستند و به لطف ورود غیر قانونی هیچ نشانی ازشون در دست نیست و نخواهد بود و اگر هم شانسی دستگیر بشن دیگه فایده ای نداره چون اثر غیر قابل جبران خودش را روی زندگی قربانیان گذاشته، پس به همه توصیه میکنیم با اطمینان بیجا به اسباب بازیهایی مثل حفاظ، درب، قفل، گاوصندوق، دوربین و دزدگیرهایی که به اسم ضد سرقت تو منزل و محل کار نصب میکنند بدون دریافت ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت باعث بیچارگی خانواده نشن و هر چیزی برای غیر ممکن کردن ورود سارقین میخرند حتما از فروشندگان معتبری بخرند که اولا امروز نیومده باشند و فردا دیگه اثری ازشون نباشه و دوم اینکه فقط به تجهیزاتی اطمینان کنند که فروشنده برای تضمین ضد سرقت بودن مطلق اون تجهیزات، ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سراقت ارائه کنه و هرگز به عباراتی مثل ضد برش، ضد اسید، ضد سرقت، حفاظتی، وقت بیشتری از دزد تلف میکنه، کار دزد را سخت میکنه، دزد را فراری میده و … مطلقا اهمیت ندن

  3. زهرا می گوید

    سلام بنده سیرجانی هستم ایشون در حوزه ی انتخاباتیشون اهنگ ناری ناری و هزاران اهنگ مستهجن گذاشته بودن و طرفدارانشان به جای دنبال کردن اهداف و آرمان های انقلاب با حرکات موزون ایشون را حمایت می کردند .ای کاش به هرکس صلاحیت نمیدادن . # اهنگ ناری ناری-ناظری-مجلس شورای اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.