تساوی خاتون بم و شهرداری سیرجان در لیگ برتر فوتبال زنان ایران


هم‌استانی‌ها به تساوی رضایت دادند | مساوی به نفع سپاهان

 مهم‌ترین بازی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال زنان روز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲، در ورزشگاه فجر بم میان «خاتون بم» و «شهرداری سیرجان» برگزار شد و دو تیم به‌تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

دربی فوتبال زنان استان کرمان در حالی برگزار شد که اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی لیگ فوتبال زنان در رده اول و دوم جدول قرار داشتند.

خاتونی‌ها که از امتیاز میزبانی بهره می‌بردند، مسابقه را بهتر آغاز کرده و توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ اما این سیرجانی‌ها بودند که در دقیقه ۳۳ زننده گل اول مسابقه بودند و از حریف پیش افتادند.

نیمه نخست با همین گل که توسط مرضیه نیکخواه به ثمر رسیده بود به پایان رسید. در نیمه دوم شاهد دیداری پایاپای بودیم و هر دو تیم موقعیت‌های بسیاری خلق کردند؛ مونا حمودی در دقیقه ۲۷ موفق به زدن گل تساوی به ضربه سر تماشایی شد و در ادامه سیرجانی‌ها یک پنالتی هم کسب کردند که ضربه ملیکا متولی وارد دروازه خاتون نشد.

در پایان این دیدار با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید و این نتیجه بیش از همه به نفع تیم اصفهانی یعنی سپاهان شد؛ طلایی‌پوشان سپاهانی پس از اینکه پوستر بازی‌شان حواشی برای آنها به همراه داشت، با برتری ۲ بر ۰ مقابل آوا تهران ۱۰ امتیازی شدند و به همراه خاتون در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفتند. در رقابت خاتون بم و شهرداری سیرجان سه نفر از بازیکنان تیم سیرجانی با کارت زرد جریمه شدند.

 

سرمربی تیم «خاتون بم»: با همین نیمکت تا جام باشگاه‌های آسیا رفتیم

سرمربی تیم «خاتون بم» بعد از پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوب و حساس بود؛ اما به نظرم هر دو تیم در موقعیت‌هایی احساسی بازی کردند، اما در نیمه اول اصلاً از بازیکنانم راضی نبودم. مرضیه جعفری افزود: بازیکنان از فرصت‌هایشان استفاده نکردند و در نیمه دوم بهتر عمل کردیم اما نتوانستیم موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل کنیم.

سرمربی تیم خاتون بم در پاسخ به اینکه خالی بودن نیمکت تیم شما را به دردسر می‌اندازد یا خیر ادامه داد: ما با همین نیمکت با جام باشگاه‌های آسیا رفتیم و با همین نیمکت هم در فصل بازی می‌کنیم و امروز هم‌جاهایی به مشکل خوردیم.

او افزود: سه بازیکن از تیم خاتون جدا شدند و بازیکن جدیدی اضافه نکردیم و تنها ملیکا محمدی که بازیکن قبلی خودمان بود را برگرداندیم و فعلاً شرایط این‌گونه است و با همین بازیکنان کار می‌کنیم.

 

سرمربی «شهرداری سیرجان»: به جزء پنالتی همه چیز خوب بود

در ادامه سرمربی تیم فوتبال زنان «شهرداری سیرجان» گفت: امروز فوتبال زنان ایران پیروز شد و این همه هواداری که ۲ تیم را تشویق کردند فوتبال خوبی را دیدند و هر ۲ تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند.

مریم ایراندوست افزود: آمده بودیم که سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم، اما متأسفانه اگر پنالتی را گل کرده بودیم قطعاً بازی به نفع ما تغییر کرده بود. او ادامه داد: از بازیکنانم راضی بودم و چیزهایی که خواسته بودیم را انجام دادند به جز پنالتی که باید گل می‌شد.

سرمربی تیم شهرداری سیرجان درباره ادامه فصل توضیح داد: این تیم خیلی حرف‌ها برای گفتن دارد و تیم «شهرداری سیرجان» یک تیم متحول شده و با بازیکنان خوب و بااخلاق است و البته روزبه‌روز هماهنگ‌تر می‌شوند و آخر فصل رتبه خوبی را کسب می‌کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=112047
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.