اعلام جزییات قتل ۱۲ عضو یک خانواده در فاریاب


قتل‌ها توسط فردی ۳۰ ساله و با اسلحه کلاشنیکف انجام شده است

رییس کل دادگستری استان کرمان در تشریح جزییات قتل‌ها در فاریاب گفته بامداد شنبه ۲۸ بهمن فردی ۳۰ ساله در روستای مزرعه و امام‌ادوری از توابع شهرستان فاریاب با انگیزه اختلاف خانوادگی با سلاح کلاشنیکف تعداد ۱۲ نفر از اعضا خانواده خود شامل ( پدر، برادر، زن برادر و … ) را به قتل رسانده است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، رییس کل دادگستری استان از کشته شدن ۱۲ نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان فاریاب در اثر اختلافات خانوادگی خبر داد و جزییات این حادثه تلخ را تشریح کرد.

به گزارش «کرمان نو» حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: بامداد امروز فردی ۳۰ ساله در روستای مزرعه و امام‌‌ادوری از توابع شهرستان فاریاب با انگیزه اختلاف خانوادگی با سلاح کلاشنیکف تعداد ۱۲ نفر از اعضا خانواده خود شامل ( پدر، برادر، زن برادر و … ) را به قتل رسانده است.

رییس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: بلافاصله پس از این حادثه هولناک رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی و پلیس قرار گرفته است.
او با بیان اینکه متهم در حال حاضر متواری است، خاطرنشان کرد: دستور قضایی لازم به منظور دستگیری نامبرده صادر شده است و اطلاعات تکمیلی در این زمینه از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان به اطلاع عموم می‌رسد.
وجود سلاح در بین برخی شهروندان از جمله معضلات به شمار می‌رود که طی چند نوبت فراخوان تحویل داوطلبانه انجام شد و برخی شهروندان جنوب کرمان نیز استقبال کردند و ضرورت برخورد با دارندگان سلاح غیرمجاز بیش از پیش احساس می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115315
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.