دادستان عمومی و انقلاب سیرجان خبر داد؛


قتل ۵ عضو یک خانواده در سیرجان

دادستان عمومی و انقلاب سیرجان از قتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، دادستان عمومی و انقلاب سیرجان از قتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد و گفت: در این حادثه اعضای یک خانواده شامل زن و شوهر و سه فرزند خانواده به قتل رسیده‌اند.

مجتبی قدیمی افزود: پس از کسب گزارش مردمی مبنی بر مفقودی اعضای یک خانواده در سیرجان در ساعت ۲۳ شامگاه گذشته بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس قرار گرفت.

او ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی سیرجان و بازپرس ویژه قتل بلافاصله در محل منزل این خانواده حاضر می‌شوند و متوجه می‌شوند درب منزل قفل و مشکوک است و پس از دستور قضایی مأموران فک قفل می‌کنند و وارد منزل می‌شوند و متأسفانه با اجساد اعضای این خانواده مواجه می‌شوند که با سلاح سرد به قتل رسیده‌اند.

این مقام قضایی عنوان کرد: بلافاصله دستورات قضایی برای شناسایی هویت و دستگیری فرد ضارب صادر می‌شود و تحقیقات تکمیلی دراین‌رابطه ادامه دارد.

قدیمی خاطرنشان ساخت: باتوجه‌به اینکه از خانه مقتول مقادیری زیادی طلا و جواهرات و اموال خانه به سرقت رفته است به نظر می‌آید انگیزه اصلی قاتل سرقت و مسائل مالی بوده است.

دادستان سیرجان گفت: این خانواده اصالتاً غیربومی استان کرمان هستند و پدر خانواده در صنعت فرش فعالیت داشته است.

دادستان سیرجان اعلام کرد: رسیدگی به پرونده فوق به‌صورت ویژه در دستور کار قضایی قرار دارد و اطلاعات تکمیلی دراین‌رابطه از طریق روابط‌عمومی دادگستری استان کرمان به اطلاع شهروندان رسانده خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118751
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.