در چهارمین جلسه کمیته‌های هیات ورزش‌های همگانی شهرستان کرمان با حضور فرماندار کرمان عنوان شد:


ورزش روزانه در بوستان‌های سطح شهر کرمان ساماندهی می‌شود

رییس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان کرمان در این جلسه از فرماندار کرمان خواستار هماهنگی‌های لازم جهت ساماندهی ورزش در بوستان‌ها شد.

به گزارش کرمان‌نو روح‌الله مطهری در چهارمین جلسه کمیته‌های هیات ورزش‌های همگانی شهرستان کرمان با حضور فرماندار کرمان گفت: حدود ۲۰ سال است که ورزش صبحگاهی در بوستان‌های سطح شهر در حال برگزاریست.

او در این نشست عنوان کرد: برای ساماندهی و توسعه ورزش روزانه در بوستان‌ها برای کسانی که می‌خواهند مسئول یا مربی ورزش پارک‌ها شوند با همکاری شورای تامین شهرستان، شهرداری و اداره ورزش و جوانان به صورت قانونی و با دریافت مدارک لازم مانند تشخیص هویت، کارت مربیگری و … اقدام به برگزاری ورزش صبحگاهی در بوستان‌ها کنند.

۳۵ بوستان فعال با جامعه آماری روزانه حدود ۸۰۰ نفر در حال ورزش است که با نظارت و ساماندهی ورزش روزانه میتوان آن را تا حدود ۸ هزار نفر افزایش داد.
مطهری افزود: اکثریت قشر سالمند و میانسال در این پارک‌ها ورزش صبحگاهی را انجام می‌دهند که با ساماندهی آنها روحیه نشاط و شادابی در جامعه بیشتر و به بهبود اقتصاد و درمان کمک می‌شود.
رییس هیات برای نشاط و شادابی بیشتر کارمندان دولت افزود: با هماهنگی فرمانداری ورزش صبحگاهی در ادارات شهرستان کرمان با هدف سلامتی بیشتر کارمندان به صورت روزانه برگزار شود و همچنین ارتباط کمیته‌های هیات در ادارات جهت برگزاری مسابقات همگانی فعال شوند.
او اذعان داشت: برای ارتباط بیشتر هیات با شهرها و بخش‌های کرمان از طریق فرمانداری مکاتبات لازم انجام شود تا کمیته‌ها بتوانند برای توسعه ورزش همگانی در سطح شهرستان موفق عمل کنند.
فرماندار کرمان ضمن قدردانی از کسانی که در امر ورزش خدمت می‌کنند گفت: مشکلات و دغدغه‌های ورزشی را از هیات‌های مختلف شنیده‌ایم و وظیفه خود می‌دانیم که در حد امکان پیگری کنیم و برای ساماندهی ورزش پارک‌ها در شورای تامین به این مورد رسیدگی می‌کنم.
علی بابایی افزود: در اولین جلسه شورای اداری با حضور رییس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان کرمان می‌توان درخواست توسعه ورزش همگانی در شهرها و بخش‌ها ارائه کرد و برای ایجاد اتفاقات خوب مسئولین، ورزش را از خود و خانواده شروع کنند.
در پایان احکام کمیته‌ها و اعضای هیات توسط فرماندار کرمان به آنها اهدا شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=111013
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.