پست معاونت جدید استانداری را به یک خانم بدهید

فاطمه‌السادات حسینی تصریح کرد: کرمان زنان شایسته و توانمند زیادی دارد اما در بحث مدیریت بانوان، نگاه سلیقه ای است و به خانم ها فرصت آزمون و خطا داده نشده است.

وی گفت: پیشنهاد این است که خانم‌ها در پست های میانی مانند معاونت ها و مدیریت ادارات مشغول به فعالیت شوند تا هم دانش مدیریت را کسب کرده و هم توانمندی خود را نشان دهند  و توان مدیریتی آنها تقویت شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری افزود: بانوان نیز باید اعتماد به نفس لازم را داشته باشند بیش از 313 مدیر خانم در پست های میانی در سطح معاونت ها و مدیریت ادارات شهرستان مشغول به فعالیت بوده و 5 مدیرکل خانم نیز در سطح استان داریم که نشان می دهد زنان می توانند جایگاه ویژه ای در بخش های مدیریتی داشته باشند.

وی عنوان کرد: همچنین یک معاونت جدید برای استانداری تایید شده که پیشنهاد ما به استاندار این است برای این پست نیز یک خانم انتخاب شود.

حسینی معتقد است که مدیریت ها باید متناسب با توانمندی، شایستگی و ظرافت بانوان باشد که در این پست ها، مدیریت خانم ها بهتر از آقایان است و باید این موقعیت ها شناسایی و خانم ها در آن پست‌ها گمارده شوند.

وی می گوید: فرصت دادن به بانوان در پست های میانی، آنها را برای مسئولیت های بالاتر آماده می کند و اگر مدیریت ها ترکیبی باشد، قطعا موفقیت ها نیز بیشتر خواهد بود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با اشاره به اینکه انتصاب بانوان در 30 درصد پست های مدیریت که حداقل آن بوده، فرصت خوبی است که از توان خانم‌ها استفاده کنیم ادامه داد: نیمی از افراد جامعه بانوان هستند که اگر به آنها فرصت داده و بانوان نیز دانش لازم را کسب کنند، با توجه به مراقبت بیشتری که آنها دارند، موفقیت بیشتری خواهیم داشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=28742
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.