رضایت‌نامه ده میلیاردی برای جدایی؛


سرانجام رضایت‌نامه خدابنده‌لو صادر شد

باشگاه مس‌رفسنجان با انتقال محمد خدابنده‌لو به پرسپولیس موافقت کرد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از “ورزش سه”، باشگاه پرسپولیس پس از مذاکرات فراوان سرانجام موفق شد رضایت باشگاه مس‌رفسنجان برای انتقال محمد خدابنده‌لو را جلب کند تا این بازیکن در یک‌قدمی انتقال به پرسپولیس قرار بگیرد.

سرخ‌پوشان که پیش‌ازاین با ستاره مس‌رفسنجان به توافق شخصی رسیده بودند، حالا برای آزادکردن او توانستند موافقت مس‌رفسنجان را هم بگیرند و احتمالاً او در هفته جاری پرسپولیسی خواهد شد.

شنیده حاکی از آن است که ارزش این توافق ۱۰ میلیارد تومان است که هشت میلیارد تومان آن پرداخت خواهد شد و دو میلیارد هم باتوجه‌به بدهی مس‌رفسنجان، تهاتر می‌شود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند در روزهای آینده یک بازیکن را در لیست خروجی خود قرار دهد تا به‌این‌ترتیب جا برای خدابنده‌لو باز شود. احتمالاً این بازیکن از لیست خارجی و لژیونر خواهد بود.

با انتقال محمد خدابنده‌لو پرسپولیس دومین سهمیه لیگ برتری خود را استفاده خواهد کرد و در لیست بزرگسالان نیز جای دیگری برای بازیکن جدید نخواهد داشت.

نکته مهم اینکه خدابنده‌لو در صورت انتقال به پرسپولیس برای بازی تراکتور در دسترس کادر فنی این تیم نخواهد بود و احتمالاً هفته دوم را در ترکیب مس‌رفسنجان سپری می‌کند.

او در تمرینات مس‌رفسنجان نیز حضور منظمی دارد و بعد از موافقت این باشگاه با جدایی، حاضر شده که یک بازی دیگر هم برای این تیم انجام دهد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115433
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.