اعلام رأی بازی استقلال - مس‌رفسنجان از سوی کمیته انضباطی


محرومیت ۲ جلسه‌ای بازیکنان مس و جریمه غلامپور و صادقی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای بازی استقلال و مس‌رفسنجان را اعلام کرد که ۲ بازیکن مس در ۲ بازی آینده از همراهی تیمشان محروم شدند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، دیدار ۲ تیم استقلال و مس‌رفسنجان در هفته چهاردهم لیگ برتر چند هفته قبل برگزار شد که این بازی حواشی زیادی داشت و در بین ۲ نیمه مربیان ۲ تیم از سوی داور مسابقه اخراج شدند. 

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام این بازی را اعلام کرد که به این شرح است:

از سوی بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه انجام و منجر به اخراجش شد. وی به ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل مسابقات محروم شد. این رای از حیث جریمه قابل تجدید نظر است.

ابراهیم صادقی، مربی تیم مس‌رفسنجان به دلیل رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به پرداخت ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

مهرداد رضایی، بازیکن تیم مس‌رفسنجان به خاطر رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به ۲ جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

میثم تیموری، بازیکن تیم مس‌رفسنجان به دلیل رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، از همراهی تیم خود ۲ جلسه محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=100709
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.