کرمان نیازمند سرمایه گذاری در احداث هتل های 4 و 5 ستاره است

به گزارش کرمان نو، “فریدون فعالی” در دیدار فرماندار شهرستان بم با اشاره به اینکه مدیریت در صنعت گردشگری نیازمند روابط بین دستگاهی و اراده همگانی است، افزود: باید با مدیریت منابع و چگونگی استفاده از ظرفیت های موجود گردشگری، به سوی افقی امیدبخش قدم برداریم.
وی با بیان اینکه بهره برداری از پروژه های اولویت دار بخش های مختلف میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در دستور کار است، افزود: در حال حاضر تمام تمرکز این اداره کل بر روی سرمایه گذاری در پروژه های شاخص، با همکاری فرمانداران و مدیران مرتبط در شهرستانهای مختلف استان کرمان است.
فعالی با بیان اینکه با آغوش باز از سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری استقبال می کنیم، اظهار کرد: به زوی بسته های سرمایه گذاری متنوعی را جهت پیشنهاد به سرمایه گذاران علاقمند به حوزه گردشگری استان کرمان اماده خواهیم کرد و در تلاشیم با حذف بروکراسی اداری زمینه هرگونه سرمایه گذاری در این استان را فراهم آوریم.
وی با بیان اینکه رسیدن به اهداف صنعت گردشگری در برنامه‌های کلان و راهبردی کشور منوط به همکاری با بخش خصوصی است، تصریح کرد: دولت باید به عنوان سیاستگذار در صنعت گردشگری تلاش کند تا مسیر حرکت را برای بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هموار سازد زیرا تنها با همکاری و هماهنگی بین بخش دولتی و بخش خصوصی می‌توان گام‌های بلندتری برای توسعه صنعت گردشگری برداشت.
فعالی با اشاره به اینکه استان کرمان در بخش های هتل 4 و 5 ستاره، مراکز سرگرمی و تفریحی و همچنین گردشگری سلامت نیازمند سرمایه گذاری است، گفت: این اداره کل با در اختیار قرار دادن زیرساخت های لازم تا زمان اجرای پروژه ها آماده همکاری با سرمایه گذاران بخش گردشگری است.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان بم دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوانی است که همه ساله گردشگران زیادی رابه سوی خود سوق می دهد و امیدواریم با تهیه و اجرای طرح جامع گردشگری شرق استان کرمان توسط فرمانداری این شهرستان به اهداف عالی در حوزه گردشگری منطقه شرق استان دست یابیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=31314
1 نظر
  1. محمد می گوید

    درود بر جناب فعالی حداقل یه نفر پیدا شد میراث فرهنگی کرمان رو به حرکت در بیاره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.