پرواز ساعت ۳۰: ۰۹ دقیقه آتا به دلیل نقص فنی کنسل شد


مدیر کل فرودگاه‌های استان: مسافران پرواز آتا امروز با هواپیماهای دیگر به تهران می‌روند

پرواز ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح امروز دوشنبه ۲۹ خرداد کرمان به مقصد تهران بدون اطلاع مردم کنسل شد. موضوعی که باعث نارضایتی مسافران پرواز شرکت آتا شد که در فرودگاه برای سفر به تهران مراجعه کرده بودند.

به گزارش «کرمان نو»، علی جزینی‌زاده، مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان در گفت‌وگو با «کرمان نو» علت کنسلی این پرواز را نقص فنی اعلام کرد و از جایگزینی این پرواز با پرواز بعد از ظهر آتا و هواپیمایی ماهان خبر داد.
جزینی‌زاده با اشاره به اینکه این پرواز ساعت یک مداد به دلیل مشکلات ناوگان و نقص فنی کنسل شده است، گفت: این شرکت به تعداد زیادی از مسافرین اطلاع‌رسانی نکرده بود و ما به محض اینکه مطلع شدیم از طریق شرکت مربوطه و سازمان هواپیمایی کشوری و مجموعه فرودگاهی کشور موضوع را به صورت جدی برای هواپیمای جایگزین پیگیری کردیم.

او با بیان اینکه به دلیل محدودیت‌های پیش آمده نتوانستیم هواپیمای جایگزین برای این مسافران پیدا کنیم، گفت: لیست مسافرین را گرفتیم و سعی کردیم دوستان را طی پروازهای موجود استان که شامل پرواز ماهان و پرواز ساعت بعد از ظهر آتا است، به تهران منتقل کنیم.

چند وقتی است که بلیط پرواز برای مقصدهای پر رفت و آمدی مثل تهران – کرمان به سختی پیدا می‌شود. حتی اگر همین امروز برای خرید بلیط کرمان به تهران اقدام کنید، مشاهده می‌کنید که تقریبا تمام روزها تا اواسط تیرماه ظرفیت تکمیل است. به نظر می‌رسد علت نبود بلیط هواپیما محدودیت‌های ناوگان است. موضوعی که بایستی در سطح ملی پیگیری شود. مدیران مرتبط استان برای رفع مشکل پروازهای شرکت‌های دیگری همچون آتا و کاسپین را به خطوط پروازی کرمان اضافه کرده‌اند که آنها هم نتوانسته پاسخگوی تقاضا باشد. در تازه‌ترین مورد هم مشکلات پرواز آتا مسافران کرمانی را ناراضی کرد تا در سالن فرودگاه اعتراض کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=105654
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.