جزئیات جدید درباره علت درگذشت آیت‌الله هاشمی

 |  نوشته شده توسط :

محمد حاجی آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت در مورد کمک رسانی به آیت الله هاشمی گفته ایشان تیم پزشکی را مستمر کنار خود نپذیرفته بودند و فقط در سفرهای شهرستان می پذیرفتند.

وی ادامه داد که ایشان زمینه بیماری قلبی داشتند و پیشتر به پزشکان مورد اعتماد خودشان مراجعه ولی مشکل جدی نداشتند که کار روزانه را دچار اختلال کند.

آقاجانی درباره صحبت وزیر بهداشت گفته آیت الله هاشمی از زمانی که وارد بیمارستان شدند تیم تخصصی همه اقدامات ممکن را انجام و کار بیشتری در هیچ مرکز دیگری نیز نمی‌شد انجام داد. درباره آخرین پرونده پزشکی ایشان از پزشکان خودشان باید سؤال شود و من در تیم پزشکی ایشان نبودم؛ اما سکته قلبی در این سن و با توجه به سابقه بیماری قلبی دور از ذهن نیست.

وی افزود:« ایشان زمانی که به اورژانس منتقل شدند دچار وقفه کامل قلبی و تنفسی بوده ولی فوری متخصص قلب، بیهوشی، اورژانس و پرستار زبده حضور یافته و همه اقدامات اعم از احیا، تنفس مصنوعی، ماساژ قلبی و تزریق انواع دارو انجام شد. همچنین تعبیه ضربان ساز مصنوعی قلب نیز انجام و اقدامات لازم ۹۰ دقیقه به طول انجامید ولی در نهایت ایشان ساعت ۱۹:۳۰دار فانی را وداع گفتند.»

به اشتراک بگذارید :

One response to “جزئیات جدید درباره علت درگذشت آیت‌الله هاشمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >