مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد


استخدام ۷۵۹ معلم دوره ابتدایی و استثنایی در استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به راه‌اندازی ۲۰ پایگاه ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری در استان کرمان، از استخدام ۷۵۹ معلم در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ در استان بعد از انجام روند ارزیابی خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، رضا رضایی در بازدید از فرایند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری در هنرستان دخترانه مدرس کرمان با بیان اینکه معلمان پرچم‌داران اصلی نظام تعلیم و تربیت هستند، اظهار کرد: جذب و استخدام معلم توانمند، علمی، کارآمد و در تراز جمهوری اسلامی ایران مهم‌ترین راهبرد آموزش و پرورش استان در جذب آموزگاران دوره ابتدایی و استثنایی است.

 وی با اشاره به راه‌اندازی ۲۰ پایگاه ارزیابی در استان بیان کرد: دوره ارزیابی تکمیلی برای جذب معلمان با استفاده از دانش روز و تجربیات گذشته و الگوی ارزیابی تکمیلی برای جذب و به‌کارگیری معلمان از طریق ماده ۲۸ طراحی شد تا بهترین افراد برای معلمی انتخاب شوند.

 رضایی با بیان اینکه در روند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری یک فرایند علمی، عادلانه و متناسب با نیاز آموزش و پرورش طراحی‌شده و این حرکت نسبت به سال‌های گذشته فرق کرده، گفت: در مرحله اول ۱۷۰۰ نفر (سه برابر ظرفیت) در آزمون پذیرفته شده‌اند که بعد از ارزیابی‌های انجام شده ۷۵۹ نفر به‌عنوان آموزگار مدارس ابتدایی و استثنایی، استخدام آموزش و پرورش خواهند شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: روند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری دوره ابتدایی و استثنایی در استان کرمان از ۲۴ تیرماه سال جاری در استان آغاز شده و تا ۱۱ مردادماه جاری ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=106900
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.