مقدمات آزمون استخدامی شرکت مس فراهم شد


آزمون استخدامی شرکت مس در خردادماه برگزار می‌شود

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: با هماهنگی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، معاون منابع انسانی و مدیریت مجتمع مس رفسنجان، مقدمات آزمون استخدامی شرکت مس فراهم شد و این آزمون خردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حسین جلالی شامگاه پنجم اردیبهشت با اعلام این خبر اظهار کرد: طی جلسه‌ای که در فروردین ماه با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیر منابع انسانی و مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای برگزاری آزمون استخدامی مس در تهران داشتیم، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری آزمون شرکت مس انجام و مقدمات آن فراهم شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد در اردیبهشت ماه هیئت مدیره مجوز آزمون را صادر کنند و در اواخر اردیبهشت ماه ثبت‌نام انجام و در خرداد ماه آزمون برگزار شود.
نماینده رفسنجان و انار در مجلس تصریح کرد: از همه جوانان جویای کار شهرستان‌های رفسنجان و انار درخواست داریم برای شرکت در آزمون آماده باشند و از این فرصت استفاده کنند.
وی ابراز امیدواری کرد: در سال جاری یک نوبت دیگر آزمون برای جذب در مجتمع مس‌سرچشمه رفسنجان برگزار شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=103547
1 نظر
  1. زهرا می گوید

    چرا فقط رفسنجان و انار
    کارخانه فولاد بوتیا در جاده کاظم اباده و متعلق به شهر کرمان اما کارکنانش اکثرا از گلباف و بافتن ، چرا بقیه نمیتونن مس سرچشمه امتحان بدن ، شرایط مساوی بذارن برای همه جوانهاو اولویت بومی را تا حدی منصفانه لحاظ کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.